بیسان تور اروپا تور آلمان تور مونیخ

تور های مونیخ

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

شکم گردی در مونیخ

شکم گردی در شهر مونیخ از جمله فراموش نشدنی ترین کارهایی می باشد که مسافران و توریست ها عاشق آن هستند. این شهر با داشتن غذاهای بی نظیر و خوش طعم مختص خود متناسب با سلیقه تمامی مسافران لذیذ ترین غذاهای آلمان را سرو می کند که از جمله بهترین و معروف ترین خوراکی های مونیخ به موارد زیر توجه داشته باشید:

  •  

اشترودل سیب:

این خوراکی به عنوان بهترین دسرهای کشور آلمان شناخته شده است که در تهیه آن یک خمیر کامل را با تکه های ترد سیب پر و لوله کرده و سرو می کنند.

  •  

نان دوناتی بیگل به همراه سوسیس:

این غذا به عنوان میان وعده خورده می شود و مردم شهر مونیخ عاشق نان دوناتی بیگل به همراه سوسیس می باشند.

  •  

کلم ترش:

از زمان امپراتوری روم تا به اکنون تهیه این غذا در میان مردم شهر مونیخ رایج شده است که با داشتن طعم و لذت خاص ار خوراکی های محبوب این منطقه بوده است و امروزه شاهد تهیه کلم ترش در اکثر نقاط دنیا می باشیم.

جاذبه های گردشگری مونیخ

در سفر به مونیخ می توان با انبوهی از جاذبه های تاریخی و تفریحی که با یک نگاه تحسین شما را برخواهد انگیخت، مواجه می شوید این شهر با معماری های بی نظیر، رستوران های لوکس، هتل های مدرن و تفریحات بسیار دیگر توانسته است نظر و توجه توریستها و مسافران را به خود جلب کند در ادامه با برخی از جاذبه های گردشگری و دیدنی مونیخ آشنا خواهیم شد با ما همراه باشید:

  •  

کلیسای جامع بانوی ما:

این کلیسا با داشتن معماری حیرت انگیز خود در سال ۱۴۸۸ تاسیس و بنا شده است که با داشتن وسعت بسیار بزرگ در وهله اول نظر هر رهگذری را به خود جلب می کند. در ایوان این کلیسا رد پایی وجود دارد که از آن به عنوان رد پای شیطان یاد می کنند و بر این باورند شیطان در هنگام بازدید از این کلیسا رد پایش را در بام آن جا گذاشته است.

  •  

کاخ رزیدنس مونیخ:

این کاخ بی شک از زیباترین کاخ های اروپا و آلمان می باشد که محل حکومت دوک ها و پادشاهان مونیخ بوده است. این بنای بزرگ از بخش های مختلفی تشکیل شده و گردشگران می توانند در ساعات مشخص از این بخش ها بازدید کنند.

  •  

میدان مارین مونیخ:

این میدان از قدیمی ترین و اولین میدان های واقع در شهر مونیخ بوده و گردشگران بسیاری در سفر به مونیخ حتما از این مکان تاریخی و قدیمی دیدن می کنند.

  •  

تالار شهر جدید:

اگر قصد سفر به مونیخ را دارید حتما از تالار شهر جدید بازدید کنید این تالار در سال ۱۸۹۲ میلادی بنا و تاسیس گشته است و با داشتن مجسمه های بی نظیر و جذابش از بهترین های مونیخ می باشد.

هزینه حمل و نقل

شهر مونیخ از سیستم حمل و نقل به روز و پیشرفته ای برخوردار بوده و گردشگران در سفر به مونیخ دیگر نگرانی جا به جایی و حمل و نقل را نخواهند داشت. مسافران می توانند با توجه به خواست و هزینه های ارائه شده مناسب ترین گزینه را برای جا به جایی در سطح شهر مونیخ انتخاب کنند. همچنین با تهیه و خرید بلیط های چند سفره می توانند در پرداخت هزینه های جا به جایی بسیار راحت و سریع عمل کنند. هزینه تاکسی در شهر مونیخ همانند دیگر شهرهای آلمان گران تر محاسبه می گردد از این رو استفاده از اتوبوس های شهری برای حمل و نقل گردشگران ایده آل خواهد بود.

هزینه سفر به مونیخ

نقشه مترو مونیخ

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید