بیسان تور تور ترکیه تور بدروم

تور های بدروم

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

درباره بدروم

در مورد  کشور ترکیه هیچ حرفی برای گفتن وجود ندارد. ترکیه  یکی از بهترین مناطق در دسترس برای سفرهای تابستانی و تفریحی است. هر شهری هم که در کشورترکیه فکرش را بکنید، مقصد مناسبی برای سفر است. یکی از این شهرها، شهر بدروم است. این شهر در استان موغله ی ترکیه قرار گرفته است و با دریای اژه همسایه است. یکی از خوبی های این همسایگی برای شهر بدروم به وجود آورده این است که این شهر کاملا ساحلی است و در نتیجه، گردشگران و مسافران بسیاری برای تفریح به این شهر سفر میکنند.

تاریخچه بدروم

بدروم از لحاظ تاریخی شهر مهمی در دروه های تاریخی بوده است. البته این شهر در طول دوره های تاریخی مختلف، مورد حمله بسیاری از مهاجمین قرار می گرفت که از دریای اژه به این منطقه حمله می کرده اند. البته طولی هم نکشید که این شهر تبدیل به یکی از شهرهای مهم تمدن کاریا شد. شهر بدروم در طول تاریخ تحا زمامداری حاکمینی از حکومت های مقدونیه ای ها، رومی ها، پرس ها، بیزانسی ها و عثمانی ها بوده است. در واقع بدروم را سلطان معروف عثمانی ها به نام سلطان سلیمان قانونی این جزیره را در سال ۱۵۵۲ میلادی به سرزمین های تحت فرمان عثمانیان الحاق نمود. جالب است درباره ی بدروم این نکته را بدانید که اولین دریا سالار زن در جهان به نام آرتمیسیا و بزرگ ترین تارخ نگار و مورخ تاریخی یعنی هرودوت در بدروم زندگی میکردند.

سفر هوایی به بدروم

درباره ی سفر به بدروم باید این نکته را بدانید که با این که این شهر دارای فرودگاه بین المللی در خود است اما با این حال از تهران به مقصد این شهر پرواز مستقیمی وجود ندارد و برای رفتن به این شهر باید حتما از تهران به مقصد استانبول بروید و سپس از آن جا با استفاده از راه های زمینی و یا پرواز داخلی به سمت این شهر پرواز کنید....

هزینه سفر به بدروم

درباره بدروم بیشتر بدانید