تورهای گرجستان

تور تفلیس با ایرلاین زاگرس
شروع سفر ۲۲ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۵ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۴/۶۹۰/۰۰۰ تومان
تور تفلیس با پرواز قشم ایر
شروع سفر ۱۹ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۳ / ۰۹ / ۱۴۰۰
4 شب و 5 روز
شروع قیمت از: ۴/۴۲۰/۰۰۰ تومان
تور تفلیس با پرواز قشم ایر
شروع سفر ۲۴ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۸ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۵/۳۰۰/۰۰۰ تومان
تور تفلیس با پرواز زاگرس
شروع سفر ۲۹ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۰۲ / ۱۰ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۴/۹۹۰/۰۰۰ تومان

تور گرجستان

مسافرینی که قصد خرید تور گرجستان را دارند می توانند با رفتن به صفحه تور گرجستان از طریق منو پکیج های متفاوت از تور گرجستان را مشاهده و انتخاب نمایند.

 

قیمت تور گرجستان

ما به شما تضمین بهترین قیمت تور گرجستان را می دهیم. قیمت تور گرجستان با توجه به انتخاب نوع هتل و پرواز متغییر می باشد. ما تور گرجستان را از ارزانترین قیمت تا گرانترین و لوکس ترین خدمات را برای شما در تور گرجستان ارائه می دهیم.

 

خدمات تور گرجستان

آژانس مسافرتی بیسان سیر بهترین خدمات سفر را برای مسافرین تور گرجستان را در نظر گرفته است. این خدمات شامل هتل های متنوع، بهترین ایرلاین ها برای سفر، بیمه مسافرتی ، ترانسفر و گشت شهری می باشد.

 

پرواز تور گرجستان

تور گرجستان با ایرلاین های داخلی و خارجی انجام می شود. آژانس بیسان سیر جهت رفاه مسافران خود بهترین ایرلاین را برای تور گرجستان انتخاب نموده و با پرواز قشم ایر و تابان انجام میشود. شما میتوانید سایر ایرلاین های موجود را برای سفر درخواست کنید.

 

تور گرجستان نوروز 99

گرجستان تلفیقی از بافت های قدیمی و تاریخی. مدرن و اروپایی به همراه طبیعتی بسیار زیبا و بکر می باشد. تور گرجستان عید 99 با برنامه های ویژه، خاطره ای شگفت انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

 

 

کشور گرجستان

گرجستان کشوری است در منطقه ی قفقاز که بین دریای خزر و دریای سیاه و در تقاطع غرب آسیا و شرق اروپا قرار گرفته است. گرجستان از سمت غرب به دریای سیاه، از شمال به روسیه، از جنوب به ترکیه و ارمنستان و در جنوبی ترین نقطه به آذربایجان منتهی می شود . پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان تفلیس میباشد.