تورهای دبی

تور دبی با پرواز قشم ایر
شروع سفر ۲۱ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۴ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۹/۵۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز ایران ایر تور
شروع سفر ۰۳ / ۱۰ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۰۶ / ۱۰ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۸/۵۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز ایران ایرتور
شروع سفر ۲۶ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۹ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۷/۵۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز قشم
شروع سفر ۲۸ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۰۱ / ۱۰ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۸/۳۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز ماهان
شروع سفر ۲۹ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۰۳ / ۱۰ / ۱۴۰۰
4 شب و 5 روز
شروع قیمت از: ۸/۶۳۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پروازماهان
شروع سفر ۱۷ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۰ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۸/۷۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز فلای دبی
شروع سفر ۱۶ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۱۹ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۹/۵۶۰/۰۰۰ تومان

درباره تور دبی

تاریخچه دبی

در اوایل قرن هجدهم وقتی شیخ مکتوم دست به شهر سازی در بیابانی خشک و بی آب زد ، شاید کمتر کسی فکر میکرد که زمانی از آن بیابان بی آّب و علف، شهری پیشرفته و بی همتایی چون دبی ساخته شود .

دبی اصلی ترین و بزرگترین  شهر امارات و یکی از هفت شهر شیخ نشین امارات محسوب میشود که پیشرفت کلی آن از حدود قرن 18 میلادی میباشد . این شهر در جنوب خلیج فارس قرار دارد و حدود 80 %جمعیت ان را مهاجرانی تشکیل میدهند که برای انجام انواع فعالیت های اقتصادی وارد این کشور شده اند. زمانی تنها اقتصاد این کشور وابسته به ماهیگیری بود و تنها راه درامد قلیل مردم ان از این راه  بود ، تا زمانی که مکتوم دست به کار بزرگی زد و پس از گسترش شهرسازی، مالیات بردرامد افرادی را که دراین کشور هر گونه فعالیت اقتصادی انجام میدهند را ، نزدیک به صفر تعیین کرد تا هر کسی ، هر درامدی بدست می اورد را  برای خود پس انداز کند .و اینطور شد  که روز به روز تعداد مهاجران زیاد شد و اقتصاد هم پیشرفت کرد و دبی در زمانی کوتاه تبدیل شد به انچه که باید میشد.

فرهنگ دبی

اگر چه فرهنگ  دبی برگرفته از تاریخ اسلامی اصیل خود میباشد ، ولی با گسترش شهر و افزایش ورود مهاجران به این شهر ، رفته رفته  دیگر ادیان  نیز جای خود را در این شهر پیدا کرده و همچنین به پیرو آن دیگر زبان ها هم کاربردشان زیاد شد به طوری که امروزه در این شهر جز زبان عربی  که زبان اصلی مردم این شهر محسوب میشود ، زبان انگلیسی نیز به عنوان مهمترین زبان این شهر به حساب می اید که تقربا تمام مردم ان به این زبان  تسلط  کامل دارند.

گردشگری تور دبی

شهر پیشرفته  دبی به عنوان اصلی ترین  شهر کشور امارات، دارای پراهمیت ترین مقصد برای توریستهای اغلب کشورهای جهان و همچنین دولت این کشور به حساب می اید . برجهای بلند بزرگراه های عریض و طویل ، خودرو های لوکس ، دریای ابی ، هوای پاک ،فروشگاه های مجهز و در نهایت تفریحات لوکس و منحصر به فرد مانند انواع ورزشهای ابی و ورزشهای هوایی وهمچنین با توجه به هوای گرم این منطقه  اسکی بازی در یخ  ، از جمله جاذبه های توریستی و عواملی است که امروزه شهر دبی را به یکی از هفت شهر پر بازدید جهان تبدیل کرده است.

غذا و خوراکی ها در تور دبی

با توجه به اینکه این شهر در حاشیه خلیج فارس قرار دارد، از اصلی ترین غذای ان انواع ماهی ها  خوراکی های دریایی را میتوان نام برد . همچنین با وجود انواع مهاجرانی از کشورهای ایران ،هند ، مالزی،فیلیپین وچین  که در این شهر حضور دارند ، دیگر غذاها  در رستوران هایی مثل رستورانهای ایرانی و هندی و چینی دارای طرفدارن خاصی هستند.

اقتصاد دبی

البته نمیتوان از نقش مهم و استراتژیک نفت و طلای سیاه در این کشور غافل ماند ، اما یکی از عواملی که باعث پیشرفت اقتصاد شهر دبی شده ، البته صنعت توریسم است . دبی با داشتن بزرگترین و پیشرفته ترین فروشگاه ها و مراکز خرید در خاورمیانه ،توانسته جایگاه بسیار خوبی را در بین کشورهای جهان به دست بیاورد .همه روزه افراد بسیاری از کشورهای جهان برای خرید و همچنین برای انجام دیگر فعالیت های اقتصادی وارد این شهر میشوند. تقریبا میشود گفت که همه شرکت ها و کمپانی های بزرگ اقتصادی در این شهر یک  شعبه به عنوان دفتر و مرکز تجاری تاسیس کرده اند. به  نظر من حتی برای یک بار هم که شده از این شهرزیبا و رویایی دیدن کنید.

زمان مناسب سفر به دبی

با توجه به شرایط اقلیمی دبی، تور دبی در تمام سال و به صورت پروازهای روزانه برگزار می شود

پرواز های تور دبی

یکی از نکات ایده آل در خرید تور دبی انتخاب ایرلاین های متفاوت با ساعات های پروازی مختلف می باشد. ایرلاین های داخلی که به دبی پرواز دارند شامل ایرلاین های ماهان و ایران ایر می باشند و پروازهای خارجی با ایرلاین امارات، ایران ایر، ماهان، ایرعربیا و سایر پروازهای داخلی و خارجی میباشد.

قیمت تور دبی

تور دبی به صورت روزانه در تمام طول سال برگزار می شود و با توجه به اتنخاب ایرلاین و هتل قیمت تور دبی متفاوت می باشد. آژانس مسافرتی بیسان سیر با ارائه تمامی پروازها و هتل ها به مقصد دبی امکان خرید تور دبی را از ارزان ترین نرخ تا تور های لوکس دبی را برای مسافرین هود فراهم نموده است.

تور لحظه آخری دبی

برای اطلاع از تور لحظه آخری دبی میتوانید به وب سایت ما مراجعه کنید و یا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تور دبی نوروز 99

تور دبی می تواند یکی از هیجان انگیز ترین گزینه های سفر برای نوروز 99 باشد. تور دبی نوروز 99 همراه با جشن ها، فستیوال ها و برنامه های سرگرم کننده متنوعی برگزار می شود.