بیسان تور اروپا تور مجارستان تور بوداپست

تور های بوداپست

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

شکم گردی در بوداپست

در تور بوداپست رفتن به رستوران های آل اینکلوسیو را از دست ندهید. این رستوران ها سلف سرویس هایی هستند که می توانید در آنجا با پرداخت یک هزینه ثابت و در حد متوسط هر چقدر می خواهید از غذاها و شیرینی ها و نوشابه های متنوع و خوش طعمی که روی میز چیده شده است بخورید. بوداپست مملو از سلف سرویس هایی است که به صورت زنجیره ای فعالیت می کنند و مشتریان پای ثابت خود را دارند. علاوه بر این سلف سرویس می توانید برای سرو غذاهای دریایی به رستوران های ژاپنی که در بوداپست قرار دارند بروید و هر نوع غذاهای دریایی را که می پسندید در این رستوران ها نوش جان کنید.

آب و هوای بوداپست

آب و هوای بوداپست در تابستان به نسبت معتدل است. اما برخی روزها هم در این فصل ممکن است هوا بسیار گرم شود. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که در تابستان اکثر توریست ها به بوداپست می روند و سطح شهر در این زمان از سال معمولا بسیار شلوغ و پر از مسافر است.

بهار و پاییز هم برای رفتن به بوداپست بسیار عالی هستند. اما زمستان های بوداپست بسیار سرد است. میانگین دمای هوا در این زمان از سال بسیار پایین است و نکته ی حائز اهمیت این است که در شب این میانگین حتی کمتر هم می شود.

جاذبه های گردشگری بوداپست

رود DANUBE PROMENADE

CASTLE HILL

GREAT MARKET HALL

خانه ی ترور

پارلمان مجارستان

پارک MEMENTO

پارک شهر

میدان قهرمانان

خانه ی اپرای مجارستان

خیابان ANDRÁSSY

کلیسای استفان مقدس (SAINT STEPHEN’S BASILICA)

جزایر مارگارت

نقشه مترو بوداپست

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید