بیسان تور اروپا آلمان

تور های آلمان

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

بهترین زمان برای سفر به آلمان

بهترین زمان برای سفر به آلمان از ماه می (اردیبهشت) تا سپتامبر (شهریور) است. در این مدت هوای آلمان دلپذیر بوده و دمای آن معمولاً حدود ۲۰ درجه سانتی‌گراد است. علاوه بر این، شهرهای بزرگ آلمان هرساله پذیرای مسافران زیادی هستند و مراسم سالانه این شهرها در همه جای دنیا زبان‌زد است. اگر در طول این مدت به آلمان سفر کنید، این شانس را دارید که بسیاری از جشن‌های سالانه آلمان را ببینید. جشن‌هایی که از ماه می تا سپتامبر در شهرهای بزرگ آلمان برگزار می‌شود عبارتند از:

غذاهای آلمانی

آلمانی‌ها دومین مصرف‌کننده بزرگ آبجو در اروپا، پس از چک هستند. سوسيس (Wurst) بخش مهمی از غذاهای آلمانی است که از گوشت خوک، گوشت گاو یا گوساله تهیه می‌شود و طعم متفاوتی دارد. در مورد نان، یک سنت طولانی در پخت نان وجود دارد که آلمانی‌ها به آن افتخار می‌کنند. نان‌هایی با اشکال مختلف، سیاه‌وسفید، با طعم و نام‌های مختلف وجود دارد، شیرین، نرم، ساده با انواع دانه‌هایی که فکر می‌کنید.

آب و هوای آلمان

آلمان در بخش مرکزی اروپا واقع شده و از این حیث دارای شرایط آب و هوایی بسیار خوبی است. به طور کلی می توانیم بگوییم که آب و هوای آلمان معتدل و مطبوع می باشد. اما این شرایط در تمام فصول سال ثابت نیست. تابستان های آلمان معمولا گرم و خشک است و زمستانی سرد و مرطوب دارد. البته بارش باران ممکن است، در هر فصلی اتفاق بیفتد. اما بیشترین بارش معمولا در فصل زمستان و به صورت برف می باشد.

در کل توصیه می شود، همواره با خود چتر به همراه داشته باشید. در زمستان ها دمای هوا حتی تا منفی 10 درجه سانتی گراد هم می رسد. تابستان ها نیز گرم بوده و ممکن است، دمای هوا حتی تا 35 درجه سانتی گراد هم بالا برود. اما میانگین دما در تابستان حدود 22 درجه است که نتیجه آن هوای معتدل و مطبوع آلمان در این فصل می باشد.

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید