بیسان تور اروپا تور آلمان تور فرانکفورت

تور های فرانکفورت

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

آب و هوای فرانکفورت

از بین تمام شهرهای آلمان ، فرانکفورت گرمترین است و تابستانهای معتدل و زمستان های سرد دارد. شلوغ ترین و شلوغ ترین فصل فرانکفورت تابستان است که این نیز به دلیل آب و هوای خوب است. همانطور که گفته شد ، تابستان های فرانکفورت خیلی گرم نیستند اما زمستان های سردی دارند ، بنابراین بهترین زمان برای بازدید تابستان و فصل شلوغ است.

جاذبه های گردشگری

کلیسای جامع:

 کلیسای جامع فرانکفورت یک کلیسای قدیمی از قرن 14 و مکانی بسیار روشن است که با سنگهای درخشان و بلورهای تزئینی تزئین شده است. در گذشته از این کلیسا به عنوان مکانی برای تاج گذاری پادشاهی استفاده می شد. این کلیسا یکی از مکان هایی است که باید در فرانکفورت از آن دیدن کنید و بازدید از آن رایگان است.

پل فرانکفورت:

 این پل که به آن پل آهنین نیز گفته می شود ، بر فراز رودخانه ساخته شده و منظره زیبایی از شهر را ارائه می دهد.

موزه ی هنر Städel:

اگر شما یک هنر دوست هستید ، بازدید از این موزه می تواند شما را خوشحال کند زیرا بیش از 10 هزار اثر هنری قدیمی و جدید از دوره رنسانس تا به امروز در آن قرار دارد. موزه استودل دوشنبه تعطیل است و هزینه آن در سایر روزها 14 یورو است.

موزه Judengasse:

همانطور که می دانید ، جامعه یهودیان در آلمان گذشته صافی نداشته اند. این موزه علاوه بر بزرگداشت شهروندان یهودی مقتول ، اطلاعاتی از جامعه یهودیان را نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. اگر به تاریخ علاقه دارید و آن را می دانید ، حتماً از این موزه دیدن کنید ، اما در حال حاضر ، Judengasse به دلیل بازسازی تعطیل است و زمان بازگشایی آن مشخص نیست.

باغ گیاهشناسی پالمن:

با هزینه کم ورودی 7 یورو می توانید دنیایی از گیاهان ، گلها و پرندگان مختلف را تجربه کنید. مسیرهای مختلفی در این باغ وجود دارد تا مسیر آن خسته کننده نباشد و پر از چیزهای غیر منتظره باشد.

برنهایم:

اگر شما علاقه مند به دیدن خانه ها و بناهای سبک قرون وسطایی هستید ، منطقه برنهایم مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. این تنها شانس شما برای دیدن چهره شهر قبل از جنگ جهانی دوم است.

جنگل شهر:

جنگلی در داخل شهر واقع در قسمت جنوبی شهر و یکی از محبوب ترین مکان ها برای گردشگران و مردم محلی است.

افنباخ:

البته افنباخ در فرانکفورت نیست ، اما شهری کوچک بسیار نزدیک به فرانکفورت است ، پر از مغازه های بزرگ و کوچک ، قلعه های قدیمی و بسیاری از مکان های تاریخی و ارزش بازدید دارد.

برج مسی:

یکی از بزرگترین برجهای نمایشگاهی جهان برج مسی است که مراسم مختلفی در آن برگزار می شود و یکی از جاذبه های شهر فرانکفورت است.

هزینه سفر به فرانکفورت

نقشمه مترو فرانکفورت

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید