درباره فرانسه

راهنمای خرید تور فرانسه

فرانسه، کشور نوشیدنی‌های سنتی، پنیر ، برج ایفل ، قلعه‌ها و سواحل زیباست و در واقع با بهترین غذاها و شراب‌ها، دره‌ها و سواحل خیره کننده، شهرهای تاریخی و کاخ‌های دیدنی شناخته میشود.

هر مسافری عاشق گشت و گذار در این کشور است، هیچ چیز مانند پیک نیک کنار رود سن یا گشت یک روزه در حومه شهرهای فرانسه زیبا به نظر نمیرسد. این کشورهر چیزیست که مردم آن را معرفی می کنند و برخی تاریخ دیرینه و جذاب این کشور را به قلعه‌ها و کاخ‌های زیبا ، معماری و فرهنگ بی‌نظیر می‌سپارد.

فرانسه افرادی را به سمت خود جلب میکند که در انتخاب مقصد خود برای سفر بین دنیای سنتی و مدرن، هیجان و آرامش، هنر و تاریخ و ... میتوانند همه را در یک قاب داشته باشند. فقط کافیست تصمیم به انتخاب تور فرانسه داشته باشید تا این کشور برای شما خاطره‌ای تکرار نشدنی رقم بزند، چراکه این کشور رتبه چهارم جهانی از نظر میراث تاریخی یونسکو دارد که هر سال در صدر محبوب‌ترین مقصد توریستی قرار میگیرد.

با همه‌ی این زیبایی‌ها، سفر به فرانسه، یک سفر گران خواهد بود و رتبه‌ی دوم متعلق به کشور پل‌ها یعنی ایتالیاست.

 


گردشگری در تور فرانسه

چرا کشوری مانند فرانسه که انگلیسی زبان نیست، توانسته گردشگران زیادی را جذب کند؟

پایتختی خیره‌ کننده

پاریس به عنوان پایتخت فرانسه و با لقب شهر نور ) city of light،( یکی از شهر‌های پیشرفته‌ی جهان در زمینه‌های اقتصاد، فرهنگ، هنر، تحصیل، تفریحات، مد و علم است. جذابیت‌های بیشمار این شهر باعث شده تا تور فرانسه تبدیل به یکی از پرطرفدارترین تورهای اروپایی شود.

این شهر افرادی را که برای بار اول به این شهر سفر کرده اند را مجذوب خود میکند و سال‌های متوالیست که رکورد دار صنعت گردشگریست.