بیسان تور اروپا فرانسه

زمان مناسب سفر به فرانسه

بهترین زمان انتخاب تور فرانسه به علاقه‌مندی‌های مسافر بستگی دارد اما در کل از فروردین تا اواسط تیر ماه میتواند بهترین زمان سفر باشد چراکه این دو فصل، فصل گل و رنگ و کارناوال‌های معروف است، فراموش نکنید که میانگین دمای سالانه این کشور 15  درجه سانتی‌ گراد است، در هر فصلی از سال که تور فرانسه انتخاب کنید، میتونید انتظار بارش باران داشته باشید.

غذا در فرانسه

به طور کلی فرانسه بهشت دوستداران غذا در دنیا محسوب می‌شود و رستوران‌های فرانسوی به خاطر کیفیت بالا و نحوه طبخ متفاوت غذا در جهان مشهورند و در واقع غذا بخشی از میراث فرهنگی این کشور است، تا حدی که بعضی از غذاهای فرانسوی در فهرست جهانی یونسکو جای دارن.

لیون از شهرهای فرانسه سال‌ها به عنوان پایتخت غذا در جهان شناخته شده بوده و هنوز هم مزه‌ی غذاهای این کشور برای افرادی که آن را امتحان کرده‌اند فراموش نخواهد شد.

خرید غذا در فرانسه می‌تواند بسیار ارزان و بهترین راه برای تجربه غذاهای این کشور باشد. فروشگاه‌های محلی زیادی برای خرید نان ، پنیر و گوشت وجود دارد که هم فرانسوی‌ها از آن‌ها خرید میکنند و هم قیمت‌های مناسبی دارند. اما غذا در یک رستوران متوسط برای هر نفر بین 25 تا 35  یورو و در رستوران‌‌های لوکس حدود 60 تا 100 یورو برای هر نفر هزینه خواهد داشت .

مکان‌های تاریخی فرانسه

جذابیت رود سن، کلیساها و موزههای دیدنی این کشور در نوع خود بی‌نظیره، در واقع فرانسه کشور موزه لوور، برج ایفل، گران پاله، پل سزان، مونه و ماتیس است که به عنوان میراث فرهنگی این کشور محسوب می‌شود که در تور پاریس همه‌ی این جاذبه‌هارو میتونین ببینین.

گردشگران در پاریس می‌توانند بین گالری‌ها و موزه‌ها بگردند و خود را با زیبایی‌های تمام نشدنی این کشور مشغول کنند و همینطور در خیابان‌ها و کوچه‌ها قدم بزنند و در زیبایی ساختمان‌ها و بناهای بی‌نظیر غرق شوند. 

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید