بیسان تور اروپا تور فرانسه تور موناکو

غذا در موناکو

در موناکو طعم های خوشمزه ای را خواهید چشید که هیچ وقت تجربه نکرده اید. این حقیقت دارد که غذاهای موناکو از آنچه که فکر میکنید هم خوشمزه تر و دلچسب ترند. طعم غذاهای موناکو یکی از بهترین ها در دنیاست که از مواد تازه و با کیفیت تهیه می شوند. غذاهای مدیترانه ای و غذاهای محلی از بهترین های این شهر هستند که طعم فوق العاده ای دارند اما استاک فیش بیش از هر غذای دیگری در موناکو محبوب است که پیشنهاد می شود، حتما تست کنید. در سفر به این شهر اصلا نگران نباشید، باتوجه به بودجه و ذائقه ای که دارید میتوانید طعم بهترین غذاها را تجربه کنید. تنوع رستوران ها و غذاخوری های موناکو بسیار مورد توجه است؛ از رستوران های مجلل و ستاره دار گرفته تا رستوران های کوچک و دنج محلی. در ادامه با چند مورد از بهترین رستوران های موناکو، آشنا می شویم: رستوران La Montgolfiere Henri Geraci و رستوران Joel Robuchon Monte-Carlo از برترین و لاکچری ترین رستوران های این شهرند و علاوه بر اینکه طعم غذاهاش فوق العادست، به شما امکان نشستن در کنار ساحل و تماشای ویو زیبایی از شهر را میدهند. رستوران ولنتاین | Valentin و رستوران Graziella رستوران هایی هستند که سطح قیمت متوسطی دارند اما طعم غذاهاشون فوق العادست. اما اگر به دنبال رستوران های ارزان قیمت ولی معروف هستید، رستوران پسر گندم | Son of a Bun و رستوران Maison des Pates Monaco بهترین پیشنهاد است.

خرید در شهر موناکو

مردمان موناکو به شیک پوشی و آراستگی معروفند، پس با این توصیف می توان فهمید که برندهای مختلف در این شهر شعبه دارند، اگر شما هم اهل خرید کردن یا به دنبال خرید سوغاتی برای عزیزانتان هستید سری به مرکز خرید The Pavillons Monte-Carlo یا مرکز خرید متروپل | Le Metropole Shopping Center بزنید. مرکز خرید Chocolaterie de Monaco، مرکز خرید Meta، مرکز خرید Caves et Gourmandises، مرکز خرید Marche de la Condamine، مرکز خرید Les Grands Chais Monegasques، مرکز خرید Fontvieille Shopping Centre و مرکز خرید Le Marche de la Condamine از بهترین ها برای خرید سوغاتی هستند.

 

آب‌ و‌ هوای موناکو

شرایط آب و هوایی در تمام طول سال در موناکو معتدل است و تقریبا می توان که شرایط خوبی برای سفر و اقامت در این شهر پابرجاست. در این شهر از اوایل مرداد تا اوایل شهریور گرم ترین ماه های سال است و سردترین ماه سال از اوایل دی تا اسفند هم در این شهر شروع می شوند. بهترین زمان سفر به موناکو، در فصل‌های بهار و پاییز است، در این فصل ها شرایط آب و هوایی بسیار مساعد و هزینه های مربوط به هتل‌ ها به تناسب پایین تر هستند. فصل تابستان شلوغ ترین فصل مسافرتی به موناکو می باشد و قولی اوج فصل مسافر در موناکو است. در رستوران‌ها باید مدت‌های طولانی منتظر بمانید، ولی موناکو را در سرزنده ‌ترین و پر جنب و جوش ‌ترین شرایط، تجربه خواهید کرد.

هزینه سفر به موناکو

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید