بیسان تور اروپا اسپانیا

گردشگری در اسپانیا

انتخاب تور اسپانیا مورد توجه هر مسافر است و هر زمان از سال که به اسپانیا سفر کنید، مردم در حال برگزاری جشن‌های مختلف هستند و اکثر این جشن‌ها ریشه مذهبی و سنتی دارند، به همین دلیل آلمانی‌ها عقیده دارند که اسپانیا، جشنی برای حواس پنج‌ گانه در همه‌ی ایام سال است.

یکی دیگر از جذابیت‌های تور اسپانیا، موزه گوگن‌هایم در شهر بیلبائو است که به عنوان یک شاهکار نقره‌ای رنگ، زیر آفتاب اسپانیا می‌درخشد.

غذا در تور اسپانیا

اسپانیا به دلیل داشتن فرهنگ های ترکیبی از اقوام مختلف، غذاهای بسیار خوش طعمی را به جهان معرفی کرده است که طرفداران زیادی دارند. عطر و طعم غذاهای سنتی هر مسافری را شیفته ی خود خواهد کرد.

یکی از معروف ترین غذاهای اسپانیایی تاپاس نام دارد که غذای کم حجم و سبکیست و به عنوان پیش غذا در اکثر کافه ها و رستوران های این کشور به همراه نوشیدنی های خوش طعم سرو میشود، در واقع این غذا را با نام اشتها آور در دنیا میشناسند.

زمان مناسب سفر به اسپانیا

اگر علاقه‌مند به بازدید از موزه‌ها و گالری‌ها هستید و تصمیم دارید در خیابان گاتیک کوارتر گردش کنید، بهتر است که در فصل زمستان تور اسپانیا را انتخاب کنید. بهار و پاییز هم، فصل‌های مناسبی برای سفر به اسپانیا هستند اما ممکن است بارش باران شما را غافلگیر کند.

اگر هم در ایام تعطیلات مدارس به کشور اسپانیا سفر میکنید، تعطیلات بهار بهترین زمان برای شماست، چون هوا زیاد گرم نیست و حسابی در تور اسپانیا میتوانید خوش گذرانی کنید.  

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید