بیسان تور تور چین تور شانگهای

تور های شانگهای

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

درباره شانگهای

شانگهای دارای میراث سنتی منحصر به فردی است که با شور و نشاط مدرن ترکیب شده است. به دلیل حضور اتباع فرانسه و انگلیس در قرن نوزدهم ، شانگهای یکی از غربی ترین شهرهای چین است. بسیاری از مردم شهر می توانند انگلیسی را به خوبی زبان چینی ماندارین صحبت کنند. این شهر بخاطر افق دید رویایی و مناظر شهری مانند خیابان Bund ، برج Jin Mao و مرکز مالی جهانی شانگهای در منطقه Pudong بسیار محبوب است. شانگهای چهار فصل دارد و دمای عمومی آن در تمام طول سال مرطوب است. ژانویه سردترین ماه و جولای گرم ترین ماه است. شانگهای به عنوان یکی از بزرگترین شهرها ، منطقه توسعه یافته ای برای آموزش موسسات عالی محسوب می شود.

  •  

شرایط مناسب این شهر برای زندگی و تحصیل باعث جذب تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی در دانشگاه های این شهر شده است. شانگهای دارای بیش از 50 دانشگاه و موسسه آموزش عالی است ، از دانشگاه های سطح بالا گرفته تا کالج های کوچکتر ، دانشگاه های معتبری مانند دانشگاه شانگهای جیائو تانگ ، دانشگاه فودان ، دانشگاه تونجی ، دانشگاه شانگهای و بسیاری دیگر در این شهر حضور دارند. شانگهای یک مقصد مناسب برای دانشجویان بین المللی است زیرا فرهنگ این شهر بسیار متنوع است ، مردم این شهر گرم و صمیمی رفتار می کنند، هزینه زندگی دانشجویی گران نیست و اقامتگاه ها و خوابگاه های دانشجویی عالی برای دانشجویان خارجی وجود دارد

آب و هوای شانگهای

هوای شانگهای به طور کلی معتدل و مرطوب است ، و دارای چهار فصل مشخص است – یک بهار گرم و دلپذیر ، یک تابستان بارانی و البته گرم ، یک پاییز خنک و دل انگیز و یک زمستان سرد و ابری. موقعیت منطقه ای که شهر شانگهای در آن واقع شده است باعث میشود حدودا در یک سوم سال، شانگهای بارانی باشد. گرمترین روزهای سال در جولای و آگوست است و بیش از 10 روز دمای بالاتر از 35 درجه سانتیگراد (95 درجه فارنهایت) وجود دارد. سردترین زمان از اواخر ژانویه تا اوایل فوریه است. بهترین زمان بازدید از شانکهای از ماه مارس تا آخر مه می باشد که هوا معتدل و دلپذیر است.

فرهنگ و آداب و رسوم مردم شانگهای

آشنایی با افراد جدید و فرهنگ آنها یکی از جنبه های هیجان انگیز مسافرت است و بدیهی است که شناختن و درک مردم در شانگهای، بی پایان است و از سوی دیگر، این نیز یک چالش است که نیاز به تلاش، صبر، احترام دارد و به طور کلی مردم شانگهای بسیار مهمان‌نواز و صمیمی و خواهان نشان دادن فرهنگ خود به شما و دانستن و از فرهنگ شما هستند، به طوری که در این شهر هیچ نوع مشکلی از بابت روابط با مردم آن نداشته و می‌توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و ممکن است که با اولین نگاه به این شهر اینطور برداشت کنید که مردم آن به تقلیل کورکورانه از فرهنگ غرب مشغول هستند و شیوه زندگی مردم شانگهای ترکیبی از بهترین و پیشرفتهترین جنبه‌های فرهنگی غربی و  فرهنگ محلی شانگهای است که در نوع خود منحصر به فرد است.آشنایی با افراد جدید و فرهنگ آنها یکی از جنبه های هیجان انگیز مسافرت است و بدیهی است که شناختن و درک مردم در شانگهای، بی پایان است و از سوی دیگر، این نیز یک چالش است که نیاز به تلاش، صبر، احترام دارد و به طور کلی مردم شانگهای بسیار مهمان‌نواز و صمیمی و خواهان نشان دادن فرهنگ خود به شما و دانستن و از فرهنگ شما هستند، به طوری که در این شهر هیچ نوع مشکلی از بابت روابط با مردم آن نداشته و می‌توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و ممکن است که با اولین نگاه به این شهر اینطور برداشت کنید که مردم آن به تقلیل کورکورانه از فرهنگ غرب مشغول هستند و شیوه زندگی مردم شانگهای ترکیبی از بهترین و پیشرفتهترین جنبه‌های فرهنگی غربی و  فرهنگ محلی شانگهای است که در نوع خود منحصر به فرد است.

نقشه مترو

هزینه سفر به شانگهای

درباره شانگهای بیشتر بدانید