بیسان تور تور چین تور گوانجو

تور های گوانجو

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

درباره گوانجو

گوانجو در گذشته با نام کانتون شناخته می شده است، کانتونی ها در سراسر چین و جهان به خاطر غذاهایشان و استعدادشان در تجارت شناخته شده اند. دیگر تفاوت گوانجو با دیگر شهر های چینی رانندگی کانتونی است که قوانین جاده ای را کمی بیشتر سخت می گیرند. گوانجو برای تجارت و تجارت خارجی معروف است و بزرگترین نمایشگاه تجاری چین، نمایشگاه کانتون است. در حالی که گوانجو در لیست مقصد گردشگری در آسیا نیست، این شگفت انگیز است که چقدر اماکن توریستی در گوانجو وجود دارد از آسمان خراش ها گرفته تا مراکز خرید و ساختمان های تاریخی و مناطق طبیعی که در میان این آسمان خراش ها قرار گرفته اند.

تاریخچه گوانجو

گوانجو در گذشته به عنوان کانتون در غرب شناخته می شده است و تاریخ آن مربوط به ۲۲۰۰ سال پیش باز می گردد. یک افسانه در گوانجو وجود دارد که در این افسانه مردم معتقدند که پنج قوچ با سوارانی افسانه ای در حالی که خوشه های برنج در دهان داشتن برای مقابله با فقر به این منطقه آمدند، بعد از اینکه این موجودات به سنگ تبدیل شدند، گوانجو به سرعت به به شهر با نفوذی تبدیل شد. با توجه به این افسانه گوانجو دارای اسامی مستعار بسیاری شده است مثل شهر رامس، شهر پنج رام، شهر برنج و همچنین با توجه به فراوانی گل در امتداد خطوط اصلی شهر، گوانجو به عنوان شهر گل شناخته می شود.

بهترین زمان سفر به گوانجو

از نظر آب و هوایی بهترین زمان برای بازدید از گوانجو بین اکتبر و نوامبر است. گوانجو دارای آب و هوای گرمسیری با رطوبت بالا است که در تابستان به بالاترین سطح خود می رسد. دمای هوا تا ۴۰ درجه سانتیگراد هم می رسد. نمایشگاه کانتون سالانه در ماهای اوایل آوریل تا اوایل ماه مه و اواسط اکتبر تا اوایل ماه نوامبر برگزار می شود.

نقشه مترو

هزینه سفر به گوانجو

درباره گوانجو بیشتر بدانید