بیسان تور اروپا هلند

تور های هلند

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

آب و هوای هلند

یکی از ویژگی های خیلی خوب هلند، آب و هوای عالی آن است. برای مثال در آمستردام هلند میانگین دمای هوا همیشه در حوالی ۳ درجه قرار دارد و بیشتر روزها نیز بارانی است. همچنین می توان مشابهت های زیادی بین آب و هوای هلند و کشور خودمان پیدا کرد؛ با این تفاوت که وزش باد بیشتری در هلند در جریان است. بطور کلی باید گفت هلند، آب‌ و هوای دریایی معتدل دارد که تحت تاثیر دریای شمال و اقیانوس اطلس، تابستان‌ های نسبتا خنک و زمستان‌ هایی معتدل دارد.

بهترین زمان سفر به هلند

تابستان های این کشور ملایم بوده در حالی که زمستان های سردی دارد. انتخاب فصل مناسب برای سفر تا حد زیادی بستگی به انگیزه شما برای سفر به هلند دارد به عنوان مثال اگر قصد دارید از باغ گل های این کشور دیدن کنید بهتر است بین ماه های مارس تا مه به هلند سفر کنید. با راهنمای سفر به هلند وقتی به سمت شهرهای جنوبی کشور هلند بروید آب و هوا گرم تر می شود. در این کشور در تمام طول سال امکان بارش های پراکنده وجود دارد.

جاذبه های گردشگری و تفریحی هلند

یکی از جذاب ترین قسمت های راهنمای سفر به هلند گردشگری در بین جاذبه های مختلف این کشور زیبا است. هلند دارای شهرهای توریستی زیادی است که در این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از جاذبه های توریستی آنها آشنا کنیم.

  •  

باغ گل کوکنهوف

یکی از مهم ترین جاذبه های دیدنی تور هلند کوکنهوف است. باغ های لاله هلند یکی از معروف ترین قسمت های هلند است که شهرت جهانی دارند. باغ های گل هلند بهترین و بزرگ ترین باغ های گل دنیا به شمار می روند. اگر به هلند سفر کردید حتما از باغ های رنگی لاله دیدن کنید. در این باغ ها گونه های مختلفی از گل های لاله و سنبل نگهداری می شوند. در چهار طرف این باغ رستوران‌ و کافه‌ هایی قرار دارد که خوردن یک قهوه یا یک غذای خوشمزه در کوکنهوف واقعا می چسبد.

  •  

میدان تاریخی رامبراند

در شهر آمستردام مجسمه نقاش معروفی به نام رامبراند در وسط میدان قرار گرفته است ک هیکی از دیدنی های این شهر می باشد. در آمستردام پلی ساخته شده است که به پل لاغر معروف است، این پل جزء جدیدترین پل های شهر آمستردام می باشد. در گذشته درست از وسط میدان دیواری عبور کرده بود تا در برابر دشمنان از شهر حفاظت کنند اما با گسترش شهر این دیوار تخریب شد و مجسمه نقاش معروف قرار گرفت.

  •  

کانال گلدن بند

یکی از زیباترین و دیدنی ترین منطقه در راهنمای سفر به هلند و به خصوص شهر آمستردام، کانال گلدن بند می باشد درحالیکه این کانال در سازمان یونسکو به ثبت رسیده است. در اطراف این کانال، گذرگاه شگفت ‌انگیزی که از وسط آن راه آبی عبور می کند به همراه قایق‌ های شخصی و تفریحی قرار دارد. بر روی کانال گلدن بند خانه‌ های قدیمی، رستوران و کافه را مشاهده خواهید کرد.

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید