بیسان تور اروپا تور اسپانیا تور ایبیزا

تور های ایبیزا

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

آب و هوای ایبیزا

یکی از نکات مهمی که در سفر به ایبیزا باید به آن توجه کنید شناخت شرایط آب و هوایی این جزیره است. بنابراین قبل از سفر به این جزیره، بهتر است درباره ایبیزا اطلاعات کافی بدست آورید تا بتوانید از سفر خود نهایت لذت را ببرید. به طور کلی آب و هوای ایبیزا در فصل تابستان معتدل است و به طور میانگین از 20 تا 30 درجه سانتی گراد متغیر است. شب های تابستان در ایبیزا دارای آب و هوای مطلوبی است اما در زمستان دمای هوا به شدت کاهش می یابد به همین دلیل تعداد گردشگران برای سفر به ایبیزا بسیار کاهش می یابد. در این فصل میانگین دمای هوا بین 8 تا 14 درجه سانتی گراد است.

مکان های دیدنی ایبیزا

در سفر به ایبیزا حتما مکان های دیدنی را شناسایی کنید و از آنها بازدید نمایید. درباره ایبیزا و غارهایش میتوان غار کان مارکا را نام برد. این غار در کنار یک صخره قرار دارد و از زیبایی زیادی برخوردار است. در این جزیره یک دریاچه زیر زمینی وجود دارد که در هنگام تابش نور خورشید جلوه زیبایی از خود نشان می دهد بازدید از این دریاچه در سفر به ایبیزا پیشنهاد بسیار هیجان انگیزی است. اگر به ایبیزا سفر کردید حتما از خانه کشاورزی آن هم دیدن کنید که یکی از قدیمی ترین جاذبه های این جزیره است. در این جزیره برای جابجایی مسافران و گردشگران قطارهای توریستی وجود دارد که به جاذبه های مختلف شهر دسترسی دارد.

سواحل ایبیزا

یکی دیگر از هیجان انگیزترین جاذبه های گردشگری درباره ایبیزا استفاده از سواحل جذاب و دیدنی این جزیره است. این جزیره دارای غارهای پنهان مختلفی است که بازدید از آنها می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. این جزیره دارای سواحل مختلفی است که هر کدام جذابیت های مخصوص به خود را دارند و می توانید در سفر خود از آنها لذت ببرید. در انتهای خط ساحلی این جزیره ساحلی قرار دارد که تنها ساحل سیگار ممنوع جزیره ایبیزا است. بنابراین اگر برای تفریحات خود و فرزندان خود به دنبال مکانی تمیز و امن هستید سواحل ایبیزا گزینه بسیار مناسبی هستند.

هزینه سفر به ایبیزا

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید