بیسان تور اروپا ایتالیا

تور های ایتالیا

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

درباره ایتالیا

راهنمای خرید تور ایتالیا

یکی از بهترین کشور‌های اروپایی که می‌تواند یه تجربه‌ی عالی و تکرارنشدنی برای هر مسافر باشد سفر به کشور پل‌ها یعنی ایتالیا است.

در تور ایتالیا ترکیبی از هنر و تاریخ، مد و تمدن، غذاهای مدرن و سنتی، فرهنگ و اصالت در کنار هم به خوبی حس می‌شوند و این کشور به دلیل تاریخ چند هزار ساله سرشار از ساختمان‌ها و آثار تاریخی و دیدنیست. جاذبه‌های گردشگری در‌هر کدام از شهرهای ایتالیا انقدر زیاد است که هر کدام خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند و حتی نمی‌توانیم آن‌ها را با هم مقایسه کنیم.

جالبه که بدونین بیشترین آمار سازمان یونسکو برای ثبت مکان‌های دیدنی و تاریخی متعلق به کشور ایتالیاست و کمتر کشوری تا این حد تنوع و زیبایی دارد.

ایتالیا به عنوان قرارگاه عاشقان اسکی هم شناخته شده، کوه‌های بلند آلپ در بیشتر فصل‌های سال پوشیده از برف بوده و پیست‌های اسکی تقریبا همیشه برای اسکی بازها برقرار است.

وقتی برای سفر به ایتالیا برنامه‌ ریزی میکنید، حتما باید سه روز برای دیدن شهر رم زمان داشته باشید، چراکه پایتخت ایتالیا دارای تمام جذابیت های سنتی و مدرن است که به یک مرکز اصلی گردشگری در این کشور تبدیل شده.

بعد از رم، شهرهای ونیز و فلورانس را در برنامه‌ی خود قرار دهید و اگر در تابستان به این شهرها سفر میکنید، شانس دیدن فستیوال‌ها و کارناوال‌های تابستانی این شهرها را از دست ندهید.

سفر به ایتالیا هیچ بازدید کننده ای را ناامید نخواهد کرد و هر کسی که یک بار به این کشور سفر کرده، حتما برای بار دوم هم این تجربه را تکرار میکند.


پنج مکانی که در تور ایتالیا باید بازدید کنید

 

بازدید از کارناوال ونیز

قدمت کارناوال‌های ونیز به قرن‌های گذشته برمی‌گردد و یکی از بزرگترین جشن‌های ایتالیاست. اگر میخواهید در تور ایتالیا حسابی خوش بگذرانید حتما بلیط این جشن ها را تهیه کنید، اما فراموش نکنید که باید برنامه های خود را از قبل برنامه ریزی کنید و بلیط و هتل خود را تهیه کنید، چون در ایام برگزاری فستیوال ها، در هتل ها جای خالی پیدا نمی‌شود.