بیسان تور اروپا ایتالیا

جاذبه های گردشگری ایتالیا

بازدید از کارناوال ونیز

قدمت کارناوال‌های ونیز به قرن‌های گذشته برمی‌گردد و یکی از بزرگترین جشن‌های ایتالیاست. اگر میخواهید در تور ایتالیا حسابی خوش بگذرانید حتما بلیط این جشن ها را تهیه کنید، اما فراموش نکنید که باید برنامه های خود را از قبل برنامه ریزی کنید و بلیط و هتل خود را تهیه کنید، چون در ایام برگزاری فستیوال ها، در هتل ها جای خالی پیدا نمی‌شود.

  •  

خرید در میلان

همه پایتخت مد ایتالیا، یعنی میلان را می شناسند و یکی از جذابیت های این شهر، گشت و گذار در بازارها و مرکز خریدهای این شهر است که میتواند شما را با بهترین اجناس اروپایی آشنا کند.

  •  

عکس با برج پیزا

گرفتن عکس یادگاری با برج ناصاف پیزا یکی از سرگرمی های تور ایتالیاست که هر مسافری سراغ آن می رود، پس شما هم این تجربه را از دست ندهید.

  •  

کشف فلورانس

نیازی به توضیح ندارد که چرا باید بازدید از فلورانس باید در لیست برنامه هایتان باشد. غذاهای فوق العاده، موزه های شگفت انگیز، ساختمان های باستانی، خیابان های جذاب و طعم به یاد ماندنی ژلاتو از دلایل بازدید از این شهر است.

غذا در تور ایتالیا

آشپزی ایتالیایی ترکیبی از روش‌های سنتی و مدرن است و مملو از نوآوری و تنوع، در واقع ایتالیا به معنی واقعی کلمه، جشن بی پایان غذاهاست و جدا از این که به غذا علاقه‌مندین یا نه، نمی‌توانید از غذاهای ایتالیایی صرف نظر کنید. حتی طعم ساده‌ترین غذای ایتالیایی می‌تواند شما را مجذوب کند و یا حتی یک دسر محلی با دانه های پسته و شکلات‌های دست ساز ایتالیایی میتواند همیشه در ذهن شما بماند.

در آخر فراموش نکنید که ایتالیا، کشور پاستا و پنیر و پیتزا است، بیش از صدها نوع پاستا و پیتزا و هزاران نوع پنیر علاقه مندان به خوراکی های لذیذ را به این کشور میکشاند.

زمان مناسب سفر به ایتالیا

اگر قصد خرید تور ایتالیا را دارید بهتر است که اول برنامه ریزی مناسب داشته باشید و با توجه به فصلی که می‌خواهید به سفر بروید برنامه هایتان را تنظیم کنید. بعضی از شهر‌های ایتالیا بهتر است که در فصل بهار و تابستان و بعضی دیگر را باید در فصل سرما ببینید.

اگر شنا و تفریح‌های آبی هدف شما از سفر باشد، بهتر است فصل‌های گرم سال را انتخاب کنید و به شهرایی مثل میلان سفر کنید و اگر قصد دارید در فصل حراجی‌ها و جشن ها به این کشور سفر کنید باید برنامه هایتان برای زمستان تنظیم شده باشد.

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید