بیسان تور اروپا تور سوئیس تور برن

تور های برن

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

آب‌ و‌ هوای برن

با توجه به این که شهر برن در ابتدا تنها به یک کوه محدود بوده بنابراین می توان نتیجه گرفت که آب و هوای این منطقه عموما سرد باشد. بارش باران در این شهر بسیار زیاد است و حتی در ماه های خشک سال هم احتمال بارش وجود دارد. به طور کلی میانگین دما 3 درجه سانتی گراد، بیشترین دمای هوای مربوط به ماه جولای که 5 درجه سانتی گراد و کمترین دمای هوای مربوط به ماه ژانویه است که دما به منفی 3 درجه سانتی گراد می رسد. میزان بارندگی 900 میلی متر است.

بهترین زمان برای سفر به برن

برای سفر به شهر برن، می توانید برنامه یتان را بین ماه های آوریل تا سپتامبر بچینید. اواخر بهار به خاطر روزهای طولانی‌تر و آب و هوای مطبوع، زمان خوبی برای سفر است. از جولای تا اواسط آگوست فصل تعطیلات در برن است و به همین دلیل شاید برخی از رستوران‌ها تعطیل باشند. آب و هوای تابستان‌های برن متغیر است بنابراین باید انتظار تغییرات داشته باشید و برای بارندگی آماده باشید.

شکم گردی در برن

شکم گردی یکی از جذاب ترین قسمت های هر سفری می تواند باشد. فرقی هم ندارد که شما بخواهید در یک رستوران مجلل غذا میل کنید یا این که بخواهید در رستوران معمولی و خیابانی مقصدتان غذا بخورید. نکته ای که مهم است بدانید تهیه غذا در شهر برن کمی گران است، اگر بتوانید خودتان غذا در سفر غذا تهیه کنید، خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید، سفرتان اقتصادی خواهد بود. در ادامه ما تعدادی از غذاهای محبوب این شهر را معرفی می کنیم تا بدانید که در شهر برن چه غذاهایی را باید سفارش دهید یا در صورت امکان آن ها را خوتان تهیه کنید.

هزینه های سفر به برن

نقشه مترو برن

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید