ویزا روسیه

روسیه، سرزمین تزارها، پهناورترین کشور جهان، جایی که در آن تاریخ، فرهنگ، هنر و زندگی مدرنیته به هم آمیخته شده اند. روسیه سرزمین تناقص ها است و شاید به خاطر همین، چرچیل از آن با نام "معمایی پیچیده در رمز و رازی مبهم" یاد می کرد، در گوشه گوشه ی روسیه از امپراطوری با شکوه گرفته تا خاکهای یخ زدۀ سیبری، از بناهای باستانی تا فرهنگ شهری ماجراجویی و جاذبه های گردشگری نهفته است. مسکو قلب تپنده روسیه است، جایی که آسیا و اروپا را به هم پیوند می دهد، هنگامی که به مسکو وارد می شوید از تاریخ و فرهنگ این شهر و بناهای باستانی به وجد می آیید.

ویزا روسیه

❌ برای گرفتن ویزای روسیه نیازی به وقت مصاحبه ندارید.

  •  

✅ از آن‌جایی که حضور متقاضی در سفارت روسیه الزامی نیست، می‌توانید تمام مراحل گرفتن ویزای خود را به کارگزار ویزا بسپارید.

  •  

📈 بیسان سیر کارگزار ویزای روسیه است. با تماس با شماره‌ی 43000030 می‌توانید ویزای خود را مراحل دریافت ویزای روسیه را راحت و سریع طی کنید.

مدارک مورد نیاز

✅ قدم اول در گرفتن ویزای روسیه آماده کردن مدارک است. می‌توانید این مدارک را به بسان سیر تحویل دهید تا از طرف شما مراحل گرفتن ویزا انجام شود:

📕 پاسپورت با دست‌کم شش ماه اعتبار

📷 دو قطعه عکس۴*۳رنگی با زمینه‌ی سفید. سر و شانه‌ها در عکس باید در یک راستا، بدون چرخش و رو به دوربین باشد.

🎫 بلیط قطعی رفت و برگشت

🎫 رزرو قطعی هتل یا محل اقامت برای کل مدت اقامت

↩ فرم کامل شده‌ی تعهد بازگشت به کشور

📃 فرم کامل شده‌ی مشخصات فردی

📕 برای همه‌ی مسافران، حتا کودکان و نوزادان پاسپورت جداگانه لازم است.

📕 پاسپورت همه‌ی مسافران بالای۱۶سال باید امضا شده باشد.

📘 اگر تصمیم دارید خودتان برای گرفتن ویزا اقدام کنید باید دعوت‌نامه داشته باشید. اما با مراجعه به کارگزار نیازی به دعوت‌نامه ندارید.

✅ فرم‌های تعهد بازگشت به کشور و مشخصات فردی را همکاران ما  به شما تحویل می‌دهند

هزینه ویزای روسیه

💵 گام بعدی پرداخت هزینه‌ی ویزا است.هزینه درخواست ویزای روسیه معمولا به همراه هزینه تورهای روسیه پرداخت می‌شود. اما باید توجه داشته باشید که مبلغ ۹۵ دلار برای بررسی مدارک متقاضیان به سفارت روسیه پرداخت می‌شود.

ویزای روسیه چند روزه صادر می‌شود؟

⏳ مرحله‌ی آخر انتظار برای دریافت ویزا است. از زمانی که مدارکتان را به زورق تحویل می‌دهید تا زمانی که ویزای شما آماده می‌شود چیزی بین سه تا هشت روز کاری طول می‌کشد. برای ویزای چهارده روزه‌ی توریستی عادی۸روز، ویزای چهارده روزه‌ی توریستی فوری۳روز و ویزای یک ماهه‌ی توریستی عادی۸روز کاری زمان لازم است.

منظور از روز کاری، روزهای کاری سفارت روسیه در تهران است. سفارت روسیه، روزهای شنبه و چهارشنبه تعطیل است

آدرس سفارت

📍 تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۳۹۲

📞 شماره تماس : (021)    66701161

📧 آدرس اینترنتی: www.iran.mid.ru/web/iran_en