بیسان تور اروپا تور فرانسه تور مارسی

تور های مارسی

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

آب و هوای شهر مارسی

همانطور که گفته شد این شهر در نوار ساحلی دریا مدیترانه قرار دارد. شهر مارسی فرانسه دارای آب و هوا مدیترانه ای می باشد و از آب و هوا نسبتا خوبی برخوردار است. فصل بهار در شهر مارسی فرانسه از آب و هوای بسیار خوب و معتدلی برخوردار می باشد. در مورد مارسی و زمستان هایش باید گفت که زمستان های این شهر، دارای آب و هوای سردی نمی باشد و از آب و هوای ملایمی برخوردار است. در این شهر بارندگی در زمان خاصی روی نمی دهد و متغیر می باشد. فصل تابستان شهر مارسی فرانسه دارای آب و هوای بسیار گرم و خشکی می باشد و هوا نسبتا در این شهر گرم می باشد و همواره بادهای گرمی در آن می وزد.

بهترین زمان سفر به مارسی

 این شهر ساحلی بسیار زیبا دارای جاذبه های بسیار زیادی است و افراد زیادی از آن بازدید می کنند. بهترین زمان سفر به شهر مارسی فرانسه در بین ماه های کم رفت و امد آن می باشد. در اواخر تابستان در بین شهریور ماه تا آذر ماه این شهر از گردشگر خالی می شود و از آب و هوای بسیار ملایم و خنکی برخوردار می باشد. در فصل بهار و در ماه های فروردین و اردیبهشت زمان مناسبی برای سفر است، به همین خاطر جهت رزرو تور اروپا و سفر به این شهر از چندین ماه قبل سفر، با بیسان سیر در ارتباط باشید. آب و هوای این شهر در این ماه ها خوب و خنک است و هزینه سفر در بهار و پاییز کمتر می باشد.

جاذبه های گردشگری

یک مورد درباره مارسی بدانید که این شهر، دارای جاذبه های تاریخی و فرهنگی بسیار زیادی است و همواره از جذابیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. گردشگران و توریستان می توانند در ماه های مختلف سال از جاذبه های این شهر بازدید کنند. این جاذبه ها شامل:

موزه تمدن های اروپا و مدیترانه

 این موزه نام خود را به عنوان جواهر فرهنگی شهر مارسی فرانسه ثبت کرده است. این موزه دارای نمای سیاه و سفید می باشد و رو به دریا است.

  •  

کلیسای بانو

جالب است بدانید که این کلیسا در بالای یک تپه قرار دارد و کی از بناهای بسیار برجسته و تاریخی شهر می باشد. گردشگران می توانند در تراس این کلیسا از مناظر اطراف بازدید کنند و از سقف های قرمز خانه ها لذت ببرند.

  •  

کلیسای سنت ویکتور

یکی از جاذبه های شهر مارسی فرانسه، کلیسای سنت ویکتور است که دارای یک نمای باشکوه از قلعه های باشکوه قرون وسطی می باشد. این کلیسا در زمان مسیحیت تاسیس شده و به زمان کارولینجی برمی گردد.

  •  

بندرگاه vieux

زادگاه اصلی شهر مارسی فرانسه این بندر می باشد. در ابتدا قبل از ظهور مسیح این شهر تنها به عنوان یک بندر یونانی شناخته می شد. مسافرین می توانند چندین ساعت در این ساحل قدم بزنند و از جاذبه های آن بازدید کنند.

  •  

کلیسای جامع مارسی

یکی از زیباترین چشم اندازهای این شهر این کلیسای جامع می باشد که در بین سال های 1852 تا 1893 ساخته شده است. در ساخت این بنا از ترکیباتی مانند سنگ آهک سفید و سبز استفاده می شود. این کلیسا به سبک های رومانسک و بیزانس ساخته شده است که فضاهای داخلی آن از سنگ مرمر و موزاییک می باشد.

هزینه سفر به مارسی

نقشه مترو مارسی

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید