بیسان تور تور ترکیه تور مارماریس

درباره مارماریس

مارماریس از شهرهای معروف و توریستی ترکیه است. این شهر زیبا به‌ اندازه استانبول، آنکارا یا ازمیر بزرگ نیست و در مقایسه با شهری مانند استانبول، امکانات لوکس و لاکچری ندارد. مارماریس برای کسانی که قصد دارند استراحت کنند و یا به جایی دنج و آرام با امکانات و تفریحات آبی و ساحلی سفر کنند، بسیار مناسب است.

آب و هوا در مارماریس

این بهشت گم‌شده کنار دریای مدیترانه، سواحلی زیبا، مناظر کوهستانی نفس‌گیر و البته پوشش گیاهی سرسبز و پرباری دارد که از مهم‌ترین زیبایی‌های این منطقه به‌شمار می‌روند. مارماریس بهشت ترکیه، تابستان‌هایی گرم و مرطوب با آفتابی درخشان دارد و زمستان‌های آن سرد و بارانی است. البته اوج سرمای این شهر کمتر از ۱۰ درجه سانتی‌گراد نمی‌شود. بهترین زمان برای سفر به مارماریس بهشت ترکیه، اوایل بهار تا اواسط تابستان است.

تفریحات مارماریس

جزیره‌ای کمتر شناخته شده به نام مارماریس، که به‌عنوان بهشت ترکیه شناخته می‌شود که از انواع تفریحات آبی مهیج، ساحل‌های رویایی و طلایی آن تا ویرانه‌های باقی‌مانده از تمدن‌های دور و رستوران‌ها و غذاهای دریایی خوشمزه آن تا هزینه‌های لازم برای یک سفر به‌یادماندنی به جزیره مارماریس را برای شما به ارمغان می‌آورد.

هزینه سفر به مارماریس

درباره مارماریس بیشتر بدانید