بیسان تور تور مالزی تور سنگاپور

تور های سنگاپور

نوع نمایش
  • جدول
  • خلاصه

درباره سنگاپور

سنگاپور سرزمینی کوچک در جنوب شرقی آسیاست که امروزه به عنوان یکی از لوکس ترین و جذاب ترین مقاصد سفر در دنیا شناخته می شود. وقتی این شهر و کشور را برای بازدید انتخاب می کنید، گزینه های جذابی پیش روی شماست: می توانید یک روز کامل را به گاردنز بای د بی، این باغ وسیع و زیبا اختصاص بدهید و یا به سراغ بزرگترین شهربازی آسیا یعنی یونیورسال استودیو بروید و هیجان و خوشی را کاملا لمس کنید. یا آن که مارینا بی، این هتل مجلل و منحصر به فرد را در لیست خود بگنجانید و حتا اگر نمی توانید در آن اقامت کنید، وقتی بگذارید و آن را از بیرون تماشا کنید. البته که این ها تنها گزینه های شما در سنگاپور نیستند و باید بدانید لیست بلند بالایی از اماکن دیدنی و تفریحات متنوع در سنگاپور پیش روی شما قرار دارد.

دانستنی های شهر سنگاپور

آشنایی با سنگاپور

یکی از جالب ترین نکاتی که نخست باید درباره سنگاپور بدانید، آن است که این نام همزمان برای این کشور و پایتختش استفاده می شود و تشخیص این دو ناحیه از یک دیگر قدری دشوار است، چرا که این دو از نظر وسعت چندان تفاوتی ندارند. بنابراین هنگامی که می خواهیم با سنگاپور آشنا شویم، همزمان اطلاعاتی درباره این کشور به دست می آوریم. سنگاپور کوچک ترین کشور در جنوب شرقی آسیاست و ثروتمندترین و گرانترین کشور دنیا نیز محسوب می شود. اگر به لیست گران ترین شهرهای دنیا نگاهی بیندازید، در چند سال اخیر نام سنگاپور را در راس آن خواهید دید. بنابراین وقتی عزم سفر به این شهر می کنید، باید هزینه زیادی را برای سفر و گشت و گذار و اقامت در این مقصد لوکس کنار بگذارید. سنگاپور که در واقع کشوری جزیره ای است، درست در جنوب مالزی قرار دارد و همین موضوع باعث می شود که از این کشور و پایتخت آن، شهر کوالالامپور دسترسی خوبی به سنگاپور وجود داشته باشد. دیگر همسایه سنگاپور، کشور اندونزی است که در جنوب و جنوب غربی سنگاپور قرار دارد. 

  •  

آب و هوای سنگاپور

آب و هوای سنگاپور گرم و مرطوب است و میانگین بارش سالانه در آن به بیش از ۲۳۴۰ میلی‌متر می‌رسد. همان طوری که می دانید کشور سنگاپور از کشور های جنوب شرقی آسیا بشمار می رود و  سنگاپور از نظر جغرافیایی چندان هموار نمی باشد و بلند ترین ارتفاع آن ۱۶۶ متر بیشتر نیست . این کشور که در شمال خط استوا قرار گرفته است ، آب و هوای گرمسیری دارد . بنابراین هوا نیز اغلب گرم می باشد و به علت شرایط جغرافیایی آن در فصل های مختلف سال تغییر هوا را احساس نخواهید کرد . اما از دسامبر تا ژانویه هوا خنک تر شده و بنابراین سفر در این ماه ها بسیار دلپذیر تر و عالی تر است ولی در ماه های آوریل تا مه که معادل خرداد ماه و تیر ماه است گرم ترین زمان در سنگاپور است . بیشتر ماه ها سنگاپور با بارش باران همراه است و میانگین بارش آن ۲۳۴۰ میلی متر می باشد ، بارانی ترین ماه های سال ماه دسامبر یعنی  آذر و دی ماه است و حتی کمترین دمایی که تاکنون در آن دیده شده 19 سانتی گراد بوده است و بنابراین با این توضیحات ، سفر خوبی به سنگاپور تجربه خواهید کرد و برای اطلاعات بیشتر از آب و هوای سنگاپور باید بدانید که این کشور بین دو جبهه باد موسمی قرار دارد و اینکه باد های موسمی خاصی که از شمال شرق می آیند .

  •  

دین و مذهب

افراد با مذاهب مختلفی در سنگاپور زندگی می‌کنند. در این کشور انتخاب دین و مذهب آزادانه انجام شده و افراد با هر مذهبی با آرامش و صلح کنار یکدیگر در حال زندگی هستند. اما پرطرفدارترین مذهب در این کشور بودایی و تائو شناخته شده است. پس از آن مسیحیت، اسلام و هندو به چشم می‌خورد.

نقشه مترو سنگاپور

هزینه سفر به سنگاپور

درباره سنگاپور بیشتر بدانید