تورهای امارات

تور دبی با پرواز قشم ایر
شروع سفر ۲۱ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۴ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۹/۵۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز ایران ایر تور
شروع سفر ۰۳ / ۱۰ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۰۶ / ۱۰ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۸/۵۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز ایران ایرتور
شروع سفر ۲۶ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۹ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۷/۵۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز قشم
شروع سفر ۲۸ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۰۱ / ۱۰ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۸/۳۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز ماهان
شروع سفر ۲۹ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۰۳ / ۱۰ / ۱۴۰۰
4 شب و 5 روز
شروع قیمت از: ۸/۶۳۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پروازماهان
شروع سفر ۱۷ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۲۰ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۸/۷۹۰/۰۰۰ تومان
تور دبی با پرواز فلای دبی
شروع سفر ۱۶ / ۰۹ / ۱۴۰۰
پایان سفر ۱۹ / ۰۹ / ۱۴۰۰
3 شب و 4 روز
شروع قیمت از: ۹/۵۶۰/۰۰۰ تومان

تاریخچه امارات

این سرزمین پیش از اسلام بخشی از ایران بود با آغاز قرن شانزدهم میلادی، پرتغالی‌ها آن را اشغال كردند و در دوره صفویه این سرزمین باز پس گرفته شد، بعدها به عنوان امارات متصالی، زیر نظر بریتانیا قرار گرفت و در سال 1971 میلادی، با موافقت انگستان و اتحاد هفت امارات، كشور مستقلی تشكیل شد.

موسس و بنیان گذار حکومت امارات متحده عربی شیخ زاید بن سلطان آل نهیان بوده که با همکاری شیخ راشد بن سعید آل مکتوم به تأسیس این اتحاد همت گماردند. اولین نخست وزیر در حکومت دولت اتحاد شیخ مکتوم بن راشد بود. پس از درگذشت مؤسس دولت اتحاد امارات، رئیس حکومت امارات در سال ۲۰۰۴ (میلادی) شیخ خلیفه بن زاید و نایب رئیس و نخست وزیر آن شیخ محمد بن راشد حاکم دبی هستند.

امارات عربی متحده ، اتحادی از هفت شیخ‌نشین کوچک به نام‌های ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین است که بعد از استقلال از بریتانیا در ۲ دسامبر ۱۹۷۱ میلادی شکل گرفت. این روز را با نام روز ملی امارات جشن می‌گیرند.

تصویری از ابوظبی در سال 1960 میلادی

 

اقتصاد و توسعه امارات

امارات عربی متحده در میان سایر کشورهای حاشیه جنوبی خلیج‌فارس دارای یکی از توسعه ‌یافته‌ترین اقتصادهای کشورهای عرب می‌باشد. درآمد زیاد حاصل از فروش نفت، این کشور را از یک امیرنشین ساده به یک دولت مدرن با استانداردهای بالای زندگی ، نظام آموزشی پیشرفته و زیربناهای خوب تبدیل کرده است. شهر دبی از نظر اقتصادی در سطح خوبی قرار دارد. این شهر درآمد ناشی از نفت و گاز را سرمایه‌گذاری نموده و تبدیل به یک مرکز توریستی و تجاری شده که هر ساله مسافرین فراوانی با خرید تور امارات به این کشور سفر می کنند

اقتصاد امارات که دومین اقتصاد برزگ جهان عرب به شمار می‌آید، طی چند سال گذشته با تحولات مختلفی روبه‌رو بوده است. در این راستا رشد مبادلات تجاری امارات با کشورهایی نظیر ژاپن، مالزی و ... حاکی از تلاش ابوظبی برای تحکیم جایگاه اقتصادی خود در میان مناطق مختلف دارد و علاوه بر جذب توریست ها به این امارات تجار را نیز مجبور به خرید تور امارات می نماید.

 

آب و هوای امارت

امارت آب و هوای بسیار گرم و خشک دارد که دارای تابستان های بسیار گرم, پرباد و خشک می باشد. به طور میانگین دارای دمایی حدود 40 درجه ی سانتیگراد در روز و 30 درجه سانتیگراد در شب و در فصل زمستان نیز به طور میانگین دارایی دمایی حدود 23 درجه ی سانتیگراد در روز و 14 درجه ی سانتیگراد در شب می باشد. به طور معمول بیشترین خرید تور امارات فصل های خنک سال بیشتر می باشد.

زبان رسمی امارات

زبان رسمی اهالی  کشور امارت عربی می باشد اما زبان انگلیسی نیز در این شهر رواج دارد. همچنین به علت مهاجرت زیادی از شهرهای آسیایی، زبان های هندی، فارسی، بنگالی و چینی به وفور در این کشور  دیده می شود.

تور امارات نوروز 99

امارات از پرترددترین مقاصد سفرهای نوروزی برای ایرانیان می باشد. آژانس مسافرتی بیسان سیر به رسم هرساله تور امارات نوروز 99 را با پکیج های متنوع برگزار می نماید. تور امارات 99 با ایرلاین ها و هتل های متنوع ارائه می شود.