تورهای آذربایجان


تور آذربایجان

مسافرینی که قصد خرید تور آذربایجان را دارند می توانند با رفتن به صفحه تور آذربایجان از طریق منو پکیج های متفاوت از تور آذربایجان را مشاهده و انتخاب نمایند.

 

قیمت تور آذربایجان

با توجه به اینکه در پکیج تور آذربایجان هتل های متنوع با درجه های مختلف قرارداده شده است قیمت تور آذربایجان با انتخاب هتل متفاوت می باشد. در پکیج تور آذربایجان ما میتوتنید ارزان ترین و لوکس ترین قیمت تور آذبایجان را مشاهده و انتخاب نمایید.

خدمات تور آذربایجان

آژانس مسافرتی بیسان سیر بهترین خدمات سفر را برای مسافرین تور آذربایجان را در نظر گرفته است. این خدمات شامل هتل های متنوع، بهترین ایرلاین ها برای سفر، بیمه مسافرتی، ویزا، ترانسفر و گشت شهری می باشد.

پرواز تور آذربایجان

تور آذربایجان با ایرلاین های داخلی و خارجی انجام می شود. آژانس بیسان سیر جهت رفاه مسافران خود بهترین ایرلاین را برای تور آذربایجان انتخاب نموده و با پرواز ایران ایر انجام میشود. شما میتوانید سایر ایرلاین های موجود را برای سفر درخواست کنید.

تور آذربایجان نوروز 99

اگر برای سفر نوروزی خود به دنبال کشوری متفاوت هستید آذربایجان می تواند گزینه مناسبی باشد. تور آذربایجان عید 99 با برنامه های ویژه خاطره ای شگفت انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

 

کشور آذربایجان

آذربایجان در جنوب شرقی اروپا / جنوب غربی آسیا بین ارمنستان و دریای خزر واقع شده است. زبان رسمی در کشور آذربایجان زبان آذری و خط رسمی آن لاتین است . این کشور از دوران عصر حجر قدیم مسکونی بوده و بیشترین ادوار تاریخی آن با ایران مشترک بوده است.

 

اقتصاد آذربایجان

ذخایر مهم نفت و گاز طبیعی نقطه اتکای اقتصاد در کشور آذربایجان می باشد و زیر بنای صنایع آن محسوب می شود.در صنعت کشاورزی نیز بخش کشاورزی کالاهای مختلف صادراتی از جمله پنبه وتنباکو رانیزتولید می کند .همچنین ماهی نیز از درآمدهای مهم و صادراتی این کشور می باشد که از دریای خزر صید می گردد. در سال های اخیر کشور آذربایجان توجه ویژه ای به توریست و فروش تور آذربایجان داشته است.