بیسان تور اروپا سوئیس

آب و هوای سوئیس

کشور سوئیس دارای آب و هوای معتدل می باشد. با وجود منطاق کوهستانی آب وهوای مختلفی در سراسر کشور حاکم است. از ماه ژوئن تا سپتامبر، فصل تابستان شروع می شود. تابستان ها در این کشور دما تا حدود 30 درجه سانتی گراد افزایش پیدا می کند و در زمستان ها خیلی کم اتفاق می افتد که دما به صفر درجه سانتی گراد برسد. تغییرات آب و هوایی کشور سوئیس زیاد است. در زمان سفر با تور سوئیس به تغییرات هوایی در شهرهای مختلف سوئیس توجه کنید و مکان مورد نظر خود را مشخص کنید.

بهترین زمان سفر به سوئیس

زمان سفر به سوئیس بستگی به دلیل سفر شما دارد. اینکه برای چه هدفی این سفر را انجام می دهید می تواند تعیین کند که در چه زمانی سفر به سوئیس داشته باشید مناسب تر است. سوئیس در تمام فصول سال طبیعت بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد و در هر فصل، این کشور جاذبه های دیدنی خود را دارا می باشد. هوای سوئیس بسیار مطبوع است و تابستان هایی بسیار معتدل دارد. این مدت بهترین زمان برای انجام فعالیت های ورزشی می باشد.

ماه های جولای و آگوست فصل داغ گردشگری سوئیس محسوب می شود و به دلیل تراکم بالای گردشگران، قیمت هتل ها و بلیط هواپیما بسیار گران است. فصل بهار و اوایل پاییز، فصولی با گردشگران کم تر است و هزینه ها در این فصل ها پایین تر است. در ماه های دسامبر و ژانویه می توانید از حراجی های کریسمس و برنامه های سال نو لذت ببرید، البته در این فصول هوای سوئیس سرد است ولی با این حال در راهنمای سفر به سوئیس این کشور جاذبه های خاص خود را در زمستان دارد، شما در فصل زمستان می توانید از امکانات اسکی روی یخ استفاده کنید.

رستوران های سوئیس

در راهنمای سفر به سوئیس تنوع و تعداد رستوران ها در کشور سوئیس نیز بسیار زیاد است. در این کشور رستوران ها و غذاهایی از همه جای جهان وجود دارند که گردشگران با هر سلیقه ای می توانند منویی برای انتخاب داشته باشند. کشور سوئیس هر غذایی که فکر کنید با بهترین کیفیت را در رستوران‌ های بی ‌نظیرش برای مهمانان خود عرضه می ‌کند. در این بخش به معرفی تعدادی از بهترین رستوران های این کشور می پردازیم. رستوران پاویون یکی از بهترین رستوران‌ های کلاسیک شهر زوریخ در سوئیس بوده که به شهرت جهانی رسیده است. رستوران فیل سپید در ابتدا به عنوان رستوران تایلندی شروع به کار کرد و امروزه شهرتش را به خاطر طعم غذا های تایلندی اش مدیون است.

درباره اروپا بیشتر بدانید

باید ها و نباید های سفر به اروپا
اقامت در فرانسه
ماردی که هنگام اقامت در بارسلونا بید بدانید