ویزا سنگاپور

کشور سنگاپور، نامی بسیار فراتر از جاذبه های توریستی منحصر به فرد و دیدنی های آن است این کشور به دلیل رشد روز افزون خود در زمینه مختلف مانند :تجارت،تحصیل،توریسم و…. هر سال،شاهد حضور اتباع خارجی از کشورهای مختلف است.به همین منظور بهتر است بدانید که برای سفر به این کشور،نیاز به داشتن ویزای سنگاپور است.

ویزا سنگاپور

🇸🇬 سنگاپور در ایران سفارت‌خانه ندارد. شما باید درخواست ویزای خود را یا به صورت آنلاین، یا از طریق یک کارگزار و یا از طریق سفارت سنگاپور در کشورهای همسایه ارائه کنید. ویزای آنلاین سنگاپور در حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان‌بر است و لزومی به ارسال مدارک به سفارت و یا آژانس مسافرتی نیست. برای درخواست ویزای سنگاپور از سفارت نیز لزومی به تعیین وقت سفارت نیست. هزینه درخواست ویزای سنگاپور 188 دلار آمریکا است و برای مدت زمان ۲ ماه نیز معتبر است اما شما فقط می‌توانید تا ۳۰ روز در سنگاپور اقامت داشته باشید.

انواع ویزای سنگاپور

🧳 ویزای توریستی سنگاپور

🧑🏻‍💻 ویزای تحصیلی سنگاپور

🧑🏻‍💼 ویزای کار سنگاپور

مدارک مورد نیاز

📷 اسکن رنگی عکس ( نمونه پاسپورت نباشد )

📕 عکس پاسپورت(حداقل ۷ ماه اعتبار داشته باشد و دارای امضا باشد.)

🎫 واچر هتل

🎫 رزرو بلیت

📝 تکمیل فرم ویزا

روش های درخواست ویزا برای ایرانیان

🔛 ۲ روش برای درخواست ویزا برای ایرانیان وجود دارد:

  •  

۱.درخواست آنلاین ویزا:

💻 به منظور درخواست ویزای آنلاین سنگاپور،باید به وب سایتsingaporevisaonline.sgمراجعه کنید و با طی کردن مراحل،نسبت به اخذ ویزا اقدام کنید.اگر به اینترنت دسترسی داشته باشید،میتوانید از سراسر جهان اینکار را ظرف ۵ تا ۱۰ دقیقه انجام دهید.این روش بسیار سریع و راحت است.و نیازی به ارسال پاسپورت و مدارک به آژانس مسافرتی به منظور اخذ ویزا نیست.

  •  

۲.درخواست ویزا از سفارت سنگاپور:

🏛 به این منظور،باید با همراه داشتن مدارک ذکر شده،به سفارت سنگاپور مراجعه کرده و یا با ارسال مدارک فوق برای یکی از آژانس های معتبر،نسبت به اخذ ویزای لیبل دار سنگاپور اقدام کنید.اما از آنجایی که این کشور در ایران سفارت ندارد،گزینه دوم منتفی است.

  •  

نکته:

⚠️ در حال حاضر در کشور ایران، این ویزا فقط به صورت الکترونیکی صادر میشود.

    صدور ویزا چقدر زمان میبرد؟

    🗓 بسته به نوع ویزا دارد.اما برای ویزاهای توریستی معمولا بین ۱۰ تا ۱۵ روز زمان نیاز است.