بیسان هتل قطر دوحه هتل هالیدی این دوحه بیزینس پارک

هتل هالیدی این دوحه بیزینس پارک

قطر دوحه

   اطلاعات بیشتر

   مکان

   در مورد هتل

   امکانات هتل هالیدی این دوحه

   هزینه رزرو اتاق‌ها نیز با توجه به ظرفیت آن‌ها متفاوت است. این اتاق‌ها مجهز به سیستم تهویه هوای مطبوعی هستند و هر کدام دارای سرویس بهداشتی مجزا ‌می‌باشند. هتل ‌هالیدی یکی از هتل‌هایی است که در آن مکانی ویژه افراد سیگاری قرار دارد تا هم آن‌ها راحت بتوانند سیگار بکشند و هم دود سیگار مزاحم اطرافیان نشود. این اتاق امکان خوردن صبحانه را در اتاقتان به شما ‌می‌دهد و ‌می‌توانید از سرویس رایگان اتاق استفاده کنید.

   •  

   در تما‌می ‌مکان‌هایهتل هالیدی این دوحه بیزینس پارک استفاده از اینترنت بی سیم به راحتی امکان پذیر است و شما در اوقات سرگر‌می ‌خود ‌می‌توانید از فضای مجازی استفاده کنید. شما ‌می‌توانید با دوستان و آشنایان خود تماس تصویری گرفته و آن‌ها را از حال خود باخبر کنید، همچنین ‌می‌توانید عکس‌های خود را به اشتراک بگذارید. اشخاصی که کار و شغل آن‌ها به صورت مجازی ‌می‌باشد نیز نباید نگرانی داشته باشند، زیرا سرعت اینترنت در این هتل بسیار بالاست. یکی دیگر از امکانات هتل هالیدی این دوحه قطر امکان اجاره خودرو با هزینه‌ای به صرفه است. شما ‌می‌توانید از پارکینگ رایگان این هتل نیز استفاده کنید.

   •  

   وجود امکانات تفریحی مانند استخر روباز و سالن ورزشی از دیگر شرایط مطلوب این هتل است. تلویزیون‌هایی که در اتاق‌ها وجود دارند به کانال‌های ماهواره‌ای متصل هستند تا شما بتوانید فیلم‌های محبوب خود را در هتل تماشا کنید. این هتل دارای یک رستوران بسیار تمیز با غذاهای بین المللی کشور‌های مختلف است. شما ‌می‌توانید وعده‌های مختلف را در زمانی مشخص در این رستوران میل کنید. منوی این رستوران بسیار متنوع و شامل غذاهای بین‌المللی نیز ‌می‌شود.

   •  

   کادر این رستوران بسیار با سابقه و خوش برخورد هستند و تما‌می‌ غذاها از مواد اولیه بسیار مرغوب تهیه ‌می‌شوند. این رستوران از وزارت بهداشت دارای مجوز است و هر روز با بهترین مواد شوینده و بهداشتی شسته و تمیز ‌می‌شود.یکی از بهترین چیزهایی که در رستوران این هتل وجود دارد، غذای کودک است تا شما بتوانید به راحتی برای کودک خود غذای مخصوص سفارش دهید.همچنین افراد رژیمی‌‌ می‌توانند غذای خود را از منو رژیمی ‌انتخاب کنند تا در طول مدت سفر نگران از بین رفتن رژیم خود نباشند.

   •  

   وجود امکانات مخصوص معلولین در هتل هالیدی این دوحه موجب شده تا مسافران معلول نیز بتوانند در این هتل اقامت داشته باشند و برای آن‌ها امکانات مجزایی در نظر گرفته شده است. این هتل اتاق مخصوص چمدان دارد و ‌می‌توانید وسایل اضافی و چمدان خود را در این اتاق نگهداری کنید. با تما‌می ‌امکاناتی که گفته شد این هتل اجازه آوردن حیوانات خانگی را به شما نمی‌دهد و هیچ حیوانی حق ورود به هتل را ندارد.

   •  

   موقعیت مکانی هتل هالیدی این دوحه

   موقعیت مکانی هتل یکی از مهم‌ترین نکاتی است که موسسان هتل باید برای آسایش مسافران به آن دقت داشته باشند. هرچه بتوان هتل را در مرکز و نزدیک به مکان‌های تفریحی و تجاری قرار داد مورد توجه بیشتر مسافران قرار ‌می‌گیرد. این که هتل در یک منطقه پرت ساخته شود باعث نارضایتی است و هزینه‌های زیادی برای گردش مسافران به همراه دارد.

   •  

   هتل هالیدی این دوحه با فاصله هفت کیلومتری از فرودگاه حمد واقع شده و پس از رسیدن در کوتاه‌ترین زمان ممکن ‌می‌توانید به هتل برسید.همچنین بازگشت شما نیز در زمانی کوتاه انجام ‌می‌شود و نیازی به نگرانی برای جا ماندن از پرواز ندارید. این هتل از بازار سوق، که یکی از بازار اقتصادی دوحه است فقط دو کیلومتر فاصله دارد تا حدی که ‌می‌توانید این مسیر را پیاده روی کنید.

   •  

   همچنین با موزه دوحه نیز فاصله یک کیلومتری دارد. از مرکز تجاری تا هتل حدود یازده کیلومتر مسافت است و ‌می‌توانید با تاکسی در فاصله پنج دقیقه‌ای به این مکان برسید. یکی از مکان‌های زیبا و دیدنی دوحه، قلعه دوحه است که تا هتل فقط دو کیلومتر فاصله دارد و به شما پیشنهاد ‌می‌کنیم حتما از این قلعه دیدن نمایید. سفر خوبی را برایتان آرزو ‌می‌کنیم.

   امکانات

   غذا و نوشیدنی
   • رستوران
   امکانات سلامتی
   • سالن تناسب اندام

   زبان ها

   عربی
   آذربایجانی
   بلغاری
   آلمانی
   انگلیسی
   فرانسوی
   روسیه ای
   اسلوونیایی
   صربی
   ترکی
   چینی
   فارسی
   هندی