دنبالمون کنید:
Top هتل گرند حیات دبی | بیسان سیر

هتل گرند حیات دبی

GRAND HYATT DUBAI

هتل گرند حیات grand hyatt در خیابان شیخ زاید در شهر دبی واقع شده است و دارای باغ ها به همراه استخر روباز و سرپوشیده و ۱۳ رستوران و مجموعه سرگرمی و آبگرم و مجموعه ی سلامت مجهز ، میباشد . تمامی اتاقهای هتل گرند حیات با دکوراسیون عربی سنتی طراحی شده اند. این اتاقها همچنین دارای تلویزیون صفحه تخت و وای فای رایگان و میز نوشیدنی میباشند .حمام های هتل گرند حیات خیلی شیک وخاص بوده وبه لوازم بهداشتی نیز تجهیز شده اند. میهمانان میتوانند از تنوع غذاهای هندی و سنگاپوری و ژاپنی در رستوران حیات نیز لذت ببرند .میهمانان میتوانند در تراس هتل گرند حیات با منظره ی زیبا هتل غذا سرو کنند و از دیدن  اشپزی در آشپزخانه باز نیز لذت ببرند . از حمام افتاب و از استخر روباز و استخر سرپوشیده ی هتل گرند حیات به همراه باشگاه بدنسازی ان نهایت  لذت را ببرید. این هتل همچنین به باغ سرپوشیده به همراه رود و پل مجهز میباشد .باشگاه گلف دبی و برج خلیفه و دبی مال همگی درفاصله ی  ۱۵ دقیقه ای از این قرار دارند . افرادی که به صورت خانوادگی در هتل گرند حیات اقامت داشته اند، نمره ی ۸.۷ را برای کیفیت این هتل اختصاص داده اند .

کافه ها و رستوران های هتل گرند حیات 

The Collective by Market Café: که این رستوران همه روزه انواع غذاهای بین المللی را در بین ساعات 6:30 تا 23:30 برای میهمانان سرو میکند. همچنین همه روزه صبحانه در بین ساعات 6:30 تا 11 و ناهار در بین ساعات 12:30 تا 15:30 و شام در بین ساعات 19 تا 23:30 برای میهمانان فراهم میباشند .

Awtar: میهمانان این هتل میتوانند تجربه ی یک شب عربی به یاد ماندنی در این رستوران به همراه موزیک زنده و خواننده های عربی و رقصنده های عربی را داشته باشند .

Andiamo :در این رستوران نیز انواع غذاهای ایتالیایی  کلاسیک را در فضای روباز و سرپوشیده و دکوراسیون زیبا و رنگارنگ برای میهمانان سرو میکند .

Manhattan Gril:در این رستوران نیز انواع استیک های خوش طعم و لذیذ در فضایی دلنشین برای میهمانان سرو میشوند . 

Peppercrab:در این رستوران نیز غذاهای تند و غذاهای دریایی خوشمزه  کشور سنگاپور برای میهمانان به دو صورت در فضای عمومی و یا در فضای کاملا خصوصی سرو میشوند . 

iZ:در این رستوران هم غذاهای خوش طعم کلاسیک هندی در فضهای تراس و یا در اتاق های خصوصی برای میهمانان سرو میشوند . میهمانان نیز میتوانند از طبخ غذا به صورت زنده کاملا لذت ببرند.

Wox:در این رستوران نیز انواع غذاهای آسیایی در بین ساعات 12 تا 23:30 برای میهمانان خود سرو میکند . 

Sushi: این رستوران نیز انواع سوشی های خوش طعم ژاپنی را  برای میهمانان خود سرو میکند . 

Vinoteca:در این بار نیز انواع نوشیدنی های ایتالیایی به همراه انواع اسنک ها برای میهمانان سرو میشوند .

Al Nakheel Lounge: در این کافه لژ نیز که در قلب هتل قرار گرفته ، انواع نوشیدنی به همراه چای تازه و خوش طعم و صبحانه  ی محلی برای میهمانان سرو میشوند .

امکانات هتل گرند حیات دبی

وای فای رایگان           استخر               اتاقهای خانوادگی 

پارکینگ رایگان            مرکز  تناسب اندام           میز نوشیدنی