دنبالمون کنید:
Top هتل کارلتون داون تاون دبی | بیسان سیر

هتل کارلتون داون تاون دبی

Carlton Tower Hotel

هتل کارلتون داون تاون دبی Carlton Tower Hotel درخیابان آل مکتوم و با بهترین دسترسی به مکان‌های عمومی واقع شده است. تمامی اتاق‌ها و سوییت‌ها به سیستم تهویه هوا، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز کار و یخچال مجهز هستند. هتل کارلتون، دارای چندین رستوران است که انواع غذاهای عربی وآسیایی شرقی را برای میهمانان خود سرو می‌کند. میهمانان می‌توانند از سونا، باشگاه بدنسازی و استخر روباز هتل برای آرامش خود استفاده کنند. هتل کارلون داون تاون در فاصله‌ی 10 دقیقه‌ای از فرودگاه شهر دبی و 8 دقیقه‌ای از ایستگاه مترو رقه قرار دارد. 

رستوران‌های هتل کارلتون داون تاون دبی 

این هتل 4 رستوران زیبا دارد، از جمله ال دیوان Al Diwan یک رستوران به سبک لبنانی که موسیقی زنده در آن اجرا می‌شود. یک رستوران با غذاهای بین المللی و رستوران دیگری با غذاهای میدیترانه ای، سالن غذاخوری آل شینداگا Al Shindagah که همه روزه باز است. همچنین یک کلاب به نام د اسکچ The Sketch نوشیدنی‌های خوشمزه را در یک فضای شیک برایتان سرو می‌کند. امکانات تفریحی شامل یک استخر شنا بر روی پشت بام، چتر برای محافظت از نور خورشید، سالن بدنسازی کامل و مجهز به همراه سونا و اتاق بخار است.

امکانات تفریحی هتل کارلتون داون تاون 

امکانات تفریحی هتل کارلتون داون تاون شامل یک استخر شنا بر روی پشت بام، چتر برای محافظت از نور خورشید، سالن بدنسازی کامل و مجهز به همراه سونا، و اتاق بخار است. از استخر رو باز در پشت بام هتل می‌توانید نمای زیبای شهر دبی را ببینید. ماساژ در مرکز بدنسازی هتل درخواست دهید یا سری به کلوب شبانه هتل بزنید. همچنین زمین گلفی به مساحت ۳ کیلومتر نیز برای رفاه بیشتر میهمانان فراهم شده است.

امکانات هتل کارلتون داون تاون دبی

وای فای رایگان                     استخر سرپوشیده                     سرویس فرودگاهی

اتاق‌های خانوادگی                  استخر روباز                          پارکینگ رایگان