دنبالمون کنید:
Top هتل سامایا | بیسان سیر

هتل سامایا

hotel samaya dubai

هتل سامایا دبی hotel samaya dubai  درست در منطقه‌ی سنتی و تاریخی ذوورنج منطقه‌ی اقتصادی دیره واقع شده و این هتل دارای استخری در بام و منظره‌ای رو به نهر دبی دارد. ترکیب رنگ‌های روشن و تیره در اتاق‌های هتل احساس خوشایندی برای میهمانان فراهم می‌کند. همه این اتاق‌ها دارای حمام اختصاصی، وان، تهویه مطبوع و تلویزیون صفحه تخت به همراه ماهواره هستند. میهمانان هتل سامایا می‌توانند از امکانات این هتل شامل باشگاه بدنسازی، استخر رو باز در بام، همچنین سونا، حمام و حوضچه آبگرم لذت ببرند. این هتل دارای 2 رستوران بوده و در این رستوران‌ها انواع غذاهای بین المللی و همچنین انواع غذاهای مخصوص چینی برای میهمانان سرو می‌شود. در کافه نهر از انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد می‌توانید لذت ببرید. هتل سامایا در فاصله‌ی 6 کیلومتری از فرودگاه بین المللی شهر دبی واقع شده و میدان مرکزی منطقه دیره نیز در فاصله‌ی کمتر از یک کیلومتری هتل قرار دارد. 

رستوران‌های هتل سامایا

رستوران چینی جیانگنان (Jiangnan): این رستوران در طبقه اول واقع شده و مخصوص طبخ غذاهای منطقه سیچوان در جنوب غربی چین است.

رستوران استرکیس (Staircase): در اینجا می‌توانید تمام وعده‌های غذایی را هم به صورت بوفه باز هم به صورت منویی میل کنید. غذاهایی که در این رستوران سرو می‌شوند، تمامی بین المللی هستند.

کریک کافه (Creek): این کافه ۲۴ ساعته باز است و انواع و اقسام چای و قهوه‌ها را سرو می‌کند. کیک‌های خانگی آن بسیار خوشمزه هستند و شما در اینجا می‌توانید از اجرای موسیقی زنده لذت ببرید.