دنبالمون کنید:
Top ریکسوس باب البحر دبی | بیسان سیر

ریکسوس باب البحر دبی

RIXOS BAB AL BAHR

هتل رکسوس باب البحر دبی RIXOS BAB AL BAHR ، هتلی خاص در راس خمیس ، دارای انواع غذاهای خوشمزه و سرویس نوشیدنی خاص با بیش از ۱۴ منو به همراه سرگرمی‌های روزانه برای میهمانان خود فراهم کرده است. این هتل در کرانه‌ی ساحل دست ساز ال مرجان قرار گرفته است. تمامی اتاق‌های این هتل دارای تلویزیون صفحه تخت، میز نوشیدنی و کتری برقی می‌باشند. بعضی از این اتاق‌ها دارای بالکن خاص با منظره‌ای رو به دریا هستند. همچنین این هتل یک رستوران با غذاهای بین المللی، رستوران با منوی آزاد و یک کلوپ شبانه را برای میهمانان خود پیشنهاد می‌دهد. میهمانان این هتل می‌توانند در استخر این هتل شنا  و در ساحل آن آفتاب بگیرند. برای لذت  بردن از فعالیت انرژی زا  در این هتل، یک مرکز تناسب اندام تمام مجهز، یک آبگرم و همچنین یک کلوپ برای کودکان فراهم شده است. مرکز خرید راس الخمیس در فاصله ۲۵ دقیقه ای و فرودگاه بین المللی شهر دبی نیز در فاصله‌ی یک ساعته از این هتل واقع شده است . 

رستوران‌های هتل رکسوس باب البحر 

بوفه صبحانه هتل هر روزه از ساعت ۷ صبح تا ۱۰:۳۰ صبح در دسترس است. خدمات شبانه روزی در اتاق‌ها هم فراهم است. تنها ۶ کافه در کنار ساحل و ۷ رستوران در هتل دارد.

رستوران فیش بون Fish Bone: این رستوران نمایی رو به اقیانوس و استخر دارد. بهترین وعده های غذایی دریایی را در صبحانه، ناهار و شام خواهید داشت.

رستوران لاله زار Lalezar: این رستوران با غذاهایی ترکی و سرو بهترین شام ها، هر روز باز است.

رستوران میت پوینت Meat Point: این رستوران متخصص در غذذاهای باربیکیو بوده که تنها شام را سرو می کند. هر روز باز بوده و می توانید بهترین گزینه ها را در آن سفارش دهید.

رستوران سون هایتز Seven Heights: این رستوران بوفه ای، متخصص در غذاهای بین المللی و سرو غذا برای صبحانه، ناهار و شام است. روزانه باز است.

رستوران اولیو L Olivo: این رستوران متخصص در غذاهای ایتالیایی است و فقط شام سرو می کند.

امکانات هتل رکسوس باب البحر 

وای فای ریگان                    استخر                                     ساحل اختصاصی

اتاق‌های خانوادگی                  سرویس فرودگاهی                     میز نوشیدنی