آدالند کوش آداسی یک پارک آبی در سواحل غربی این کشور است. آدالند 6 کیلومتر با شهر کوش آداسی و 5 کیلومتر با ساحل لانگ فاصله دارد.
این پارک آبی جزو بزرگ‌ترین و بهترین پارک آبی‌های دنیاست و بین 10 پارک آبی برتر جهان قرار گرفته است. این مجموعه شامل نمایش دلفین‌ها و 30 نوع بازی آبی می‌شود.
آدالند دارای مساحتی حدود 18 هکتار می‌باشد و یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌ها و تفرجگاه‌ها در کوش آداسی محسوب می‌شود چراکه محیطی سرگرم کننده و رنگارنگ مناسب تمامی گروه‌های سنی دارد.


از جمله امکانات این پارک، حمام آفتاب، استخر کودکان، جکوزی، شنا در رودخانه، استخر موج، استخر اقیانوسی، استخر شاد، برج‌های مخصوص شیرجه، قایق سواری در رودخانه‌ی یک کیلومتری، رستوران‌ها و کافه‌های خوراکی و همین طور اسلایدهای آبی متنوع است که شامل سرسره سر اول، یک اسلاید سقوط، اسلایدهای حلقه‌ای، اسلایدهای بدنه، اسلایدهای لوله، اسلایدهای سریع، اسلایدهای شیب دار، اسلایدهای تونل تاریک و طولانی‌ترین اسلایدهای خانوادگی جهان با لوله‌های بزرگ و عریض می‌باشد.


همچنین یک چشمه بزرگ با عکسبرداری از آب در خارج از زمین قرار دارد که در محلی به نام رقص باران موسیقی پخش می‌شود که می‌توانید در آن برقصید و از فضا لذت ببرید.
پارک آبی مسیر قایقرانی به شکل بیضی دارد و تنها مکان در کوش آداسی است که می‌توانید در آن به قایقرانی بروید.
آدالند از اوایل ماه می تا اوایل اکتبر دایر است و ساعات کار روزانه 10 صبح تا 6 عصر می‌باشد.