ونیز کوچک mini venice

ونیز کوچک تجربه جذاب بازدید از شهر کانال‌های باکو را به شما هدیه می‌دهد. ونيز باكو نمونه كوچك شده از ونيز ايتالياست كه در بلوار ساحلي كنار موزه فرش واقع شده است. این منطقه، منطقه کوچکی در بلوار باکو است که دارای دو جزیره بزرگ و کوچک و كانال‌هاي سنگي است که با پل‌ها به یکدیگر وصل شده‌اند، مردم محلی و گردشگران برای استفاده از نسخه گندولا‌های آذربایجانی از طریق کانال‌های مصنوعی که برای اولین بار در دهه 1960 افتتاح شد، این جاذبه برتر را برای یک عصر عاشقانه انتخاب می‌کنند.

ونیز کوچک تجربه جذاب بازدید از شهر کانال‌های باکو را به شما هدیه می‌دهد. ونيز باكو نمونه كوچك شده از ونيز ايتالياست كه در بلوار ساحلي كنار موزه فرش واقع شده است.
این منطقه، منطقه کوچکی در بلوار باکو است که دارای دو جزیره بزرگ و کوچک و كانال‌هاي سنگي است که با پل‌ها به یکدیگر وصل شده‌اند، مردم محلی و گردشگران برای استفاده از نسخه گندولا‌های آذربایجانی از طریق کانال‌های مصنوعی که برای اولین بار در دهه 1960 افتتاح شد، این جاذبه برتر را برای یک عصر عاشقانه انتخاب می‌کنند.


مي‌توان قايق‌هاي ونيزي را در حال حركت در اين كانال‌ها مشاهده كرد. همچنين در اطراف پارك كافه و رستوران‌هاي متعددي وجود دارد كه مي‌توان پس از گردش در آنجا از صرف غذا و تماشای طبیعت لذت برد.
هنگام غروب منظره‌ی بی نظیری را به خصوص زمانیکه چراغ‌های برج‌های شعله روشن می‌شود می‌توان در این مکان دلچسب نظاره کرد.