سرزمین ماجراجویی آی ام جی دبی IMG Worlds of Adventure

سرزمین ماجراجویی آی ام جی همانطور که از نامش پیداست حس شگفت انگیز ماجراجویی را در مخاطبان خود زنده می‌کند. این پارک وسعتی برابر 28 زمین فوتبال و امکاناتی هیجان انگیز برای سنین مختلف دارد. پارک آی‌ام‌جی جدیدترین و بزرگ‌ترین پارک‌ شهر دبی و همچنین بزرگ‌ترین پارک موضوعی جهان محسوب می‌شود. آی‌ام‌جی به چهار بخش مختلف تقسیم شده که هرکدام به یک دنیای کارتونی اختصاص دارد. بعضی از آن‌ها تم کارتون‌هایی است که در سراسر دنیا از کوچک و بزرگ آن‌ها می‌شناسند و از معروف‌ترین‌ بخش‌های این پارک محسوب می‌شود.

همه چیز درباره سرزمین ماجراجویی آی ام جی دبی

سرزمین ماجراجویی آی ام جی همانطور که از نامش پیداست حس شگفت انگیز ماجراجویی را در مخاطبان خود زنده می‌کند. این پارک وسعتی برابر 28 زمین فوتبال و امکاناتی هیجان انگیز برای سنین مختلف دارد. پارک آی‌ام‌جی جدیدترین و بزرگ‌ترین پارک‌ شهر دبی و همچنین بزرگ‌ترین پارک موضوعی جهان محسوب می‌شود.

آی‌ام‌جی به چهار بخش مختلف تقسیم شده که هرکدام به یک دنیای کارتونی اختصاص دارد. بعضی از آن‌ها تم کارتون‌هایی است که در سراسر دنیا از کوچک و بزرگ آن‌ها می‌شناسند و از معروف‌ترین‌ بخش‌های این پارک محسوب می‌شود.

 بخش کارتونی ماروِل و بخش کارتون نتورک با شخصیت‌های کارتونی معروف و محبوب مردم دیزاین شده است.

 

 

 

تعدادی ازکاراکترهای معروف این پارک

سرزمین آی‌ام‌جی توسط مصطفی گالاتاری و گروه ایلیاس ساخته شد و در آگوست سال 2016 افتتاح گردید. آی‌ام‌جی گنجایش بیست‌هزار میهمان را در طول روز دارد.

رستوران‌‌های متنوع، پارکینگ با ظرفیت بالا، فروشگاه‌های مختلف، سینما با 12 پرده نمایش، وسایل بازی مهیج، انواع ترن هوایی و تم‌های جذاب از کاراکترهای شناخته شده که شما را وارد دنیایی شگفت انگیز می‌کند. اگر می‌خواهید با سرگرمی‌های این مجموعه بیشتر آشنا شوید با بیسان همراه باشید.

 

    

    Marvel مارول    

 به دنیای ابر قدرت‎های کارتونی همچون سوپرمن، بتمن، هالک، آیرون من و... سفر کنید. یکی از بخش‌های تماشایی و هیجان انگیز سرزمین آی‌ام‌جی که در آن تعداد زیادی وسایل بازی مهیج تعبیه شده است. فروشگاه‌های مارول و رستورا‌ن‌های متنوع نیز در این قسمت وجود دارند. شما می‌توانید از فروشگاه‌های مارول اسباب بازی‌های این کارتون‌ها را برای خود یا به عنوان سوغاتی بخرید.

 

 

 

کارتون نتورک CN

این قسمت توسط برند آمریکایی  Cartoon Networkطراحی شده است که تفریحات هیجان انگیز بسیاری در اختیار میهمانان قرار داده است. از کارتون‌های معروف این مجموعه

 لونی تونز، چاودر، سه خرس ساده لوح، بن10، وقت ماجراجویی و... را می‌توان نام برد.

 

 

 

          دهکده گم شده دایناسورها   Lost Valley Dinosaur

این دهکده به موجوداتی اختصاص دارد که میلیون‌ها سال قبل وجود داشته‌اند. در این قسمت دایناسورهای غول پیکر متحرک با نمایش‌های جالب خود نظر میهمانان را جلب می‌کنند. افراد می‌توانند با دایناسورها عکس بگیرند و هیجانی چند ساعته را کنار این موجودات نایاب، تجربه‌ کنند.

 

 

 

          هتل هانتد  The Haunted Hotel

یک بازی ماجرا جویانه در یک هتل کوچک که شما را وارد چالش‌های جالبی می‌کند که عبور از آن‌ها کار راحتی نیست. مواجه شدن با موقعیت‌های ترسناک و صحنه‌های قتل اتفاقاتی است که در طول این بازی تجربه می‌کنید. این بازی مناسب کسانی است که به وحشت وهیجان علاقه دارند و می‌خواهند میزان شجاعت خود را محک بزنند. ورود افراد زیر 15 سال به این بازی ممنوع است.

 

 

        اونجرز بتل الترون  Avengers Battle of Ultron

       به کاراکتر های کارتونی تبدیل شوید و تمام اتفاقات افتاده در کارتون مورد علاقه‌ی خود را از نزدیک لمس کنید. بر فراز آسمان‌ها برید و با دشمنان مبارزه کنید. تجربه‌ای که نظیرش را جایی نمی‌توان یافت. این بازی محدودیت سنی ندارد اما وزن شرکت کنندگان بتید کمتر از 130 کیلوگرم باشد.

      

          سینما آی‌ام‌جی

شمارو به دنیایی فراتر از صحنه می‌برد. سینمای 3 بعدی دارای پرده‌های نمایش بی نظیری است که فیلم‌های روز دنیا را به نمایش می‌گذارد. این سینما روز به روز پیشرفت کرده و به امکاناتش افزوده می‌شود. اولین سینمای ۵ بعدی دنیا با نام بن ‌تن  نیز در اینجا واقع شده است که در کنار فروشگاه بن ‌تن  قرار گرفته است.

 

   

   فود کُرت  آی ام جی

تجربه‌ی طعم لذیذ غذا در رستوران و فست فودهای این پارک شگفت انگیز از دیگر کارهایی است که می‌توانید آن جا انجام دهید. در کنارشخصیت‌های کارتونی‌های مورد علاقه‌تان غذا و نوشیدنی میل کنید و به تماشای دایناسورها و محوطه‌ی ‌جذاب این پارک بپردازید.

انواع استیک، پاستا، غذاهای سوخاری و غذاهای ملل مختلف توسط سرآشپزهای حرفه‌‌‌ای در رستوران‌های این فودکورت سرو می‌شوند.

چند نمونه از بهترین رستوران‌های فود کورت آی‌ام‌جی

 

 

قیمت بلیط ورودی سرزمین آی‌ام‌جی

ورودی پارک آی ام جی به طور معمول 257 درهم می‌باشد، برای شهروندان بالای 60 سال 158 درهم و برای کودکان زیر 1 متر رایگان است.

قیمت بلیط برای افراد معلول نیز متفاوت است. می‌توانید لیست دقیق قیمت‌ها را در سایت آن مشاهده بفرمایید.

هزینه‌ای که بابت بلیط پرداخت می‌کنید برای استفاده‌ی نامحدود از تمام وسایل تفریحی در طول یک‌روز می‌باشد.

آدرس و ساعات ورود به سرزمین آی‌ام‌جی دبی

ساعت کاری این مجموعه در روزها و مناسبت‌های گوناگون، متفاوت است. به طور کلی در روزهای غیر تعطیل از 11 صبح تا 9 شب و در روزهای تعطیل از ساعت 11 صبح تا 10 شب آماده خدمت رسانی ‌می‌باشد.

این پارک در خیابان معروف شیخ زاید دبی واقع شده است و حدود 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی دبی فاصله دارد.

AddressDubai - United Arab Emirates

Phone+971 600 500962

 

 

برانگیختن قوه‌ی تخیل و به حقیقت تبدیل شدن تصورات کودکیتان را در این سرزمین تجربه کنید. سرزمینی با تفریحات کامل که به مسافران تور دبی و تور امارات پیشنهاد می‌شود.