روستای کیرازلی کوش آداسی Kirazli Kusadasi

روستای کیرازلی یکی از جذاب‌ترین نقاط این جزیره محسوب می‌شود که شامل خانه‌های سنتی بسیار زیبا در داخل و اطراف آن به صورت پراکنده و باغ‌های انگور و درختان انبوه در 10کیلومتری کوش آداسی می‌باشد. کوچه‌های پیچ در پیچ و سربالایی کیرازلی کوش آداسی با درختان کهن و جوان پوشانده شده‌اند و از زیباترین دیدنی‌های این منطقه به شمار می‌روند. بازدیدکنندگان می‌توانند از هوای تازه و تمیز روستا لذت ببرند و همینطور این سرزمین ساکنین بسیار خونگرم و میهمان نوازی دارد که به شغل کشاورزی مشغول اند.

روستای کیرازلی یکی از جذاب‌ترین نقاط این جزیره محسوب می‌شود که شامل خانه‌های سنتی بسیار زیبا در داخل و اطراف آن به صورت پراکنده و باغ‌های انگور و درختان انبوه در 10کیلومتری کوش آداسی می‌باشد. 
کوچه‌های پیچ در پیچ و سربالایی کیرازلی کوش آداسی با درختان کهن و جوان پوشانده شده‌اند و از زیباترین دیدنی‌های این منطقه به شمار می‌روند. بازدیدکنندگان می‌توانند از هوای تازه و تمیز روستا لذت ببرند و همینطور این سرزمین ساکنین بسیار خونگرم و میهمان نوازی دارد که به شغل کشاورزی مشغول اند.
 
همچنین بازارهای کیرازلی به دست اهالی این روستای بکر ساخته شده‌اند و می‌توانید با رفتن به روستای کرازلی و اقامتی چند روزه در آن با دورهمی‌ها، رقص‌ها و آوازهای محلی روستاییان آشنا شوید که مخصوص گردشگران می‌باشند.