جاذبه‌های گردشگری دبی

دبی، بی شک معروف‌ترین، بزرگ‌ترین و توریستی‌ترین شهر امارات متحده عربی است که اصلا فصل خاصی هم برای سفر به آن وجود ندارد. دبی به پایتخت خرید خاورمیانه مشهور است اما به جز مراکزخرید بزرگ و لوکس، جاذبه‌های گردشگری بسیاری در دبی وجود دارد که دومین اولویت گردشگران برای سفر به این شهر شده است. سالن‌های سرپوشیده اسکی، پارک‌های آبی بزرگ و منحصر به فرد، آسمان خراش‌های غول پیکر و شهربازی‌های مدرن با وسایل بازی متنوع، قطعا سفر شاد و هیجان انگیزی را برای شما رقم می‌زند.

دبی، بی شک معروف‌ترین، بزرگ‌ترین و توریستی‌ترین شهر امارات متحده عربی است که اصلا فصل خاصی هم برای سفر به آن وجود ندارد.
دبی به پایتخت خرید خاورمیانه مشهور است اما به جز مراکزخرید بزرگ و لوکس، جاذبه‌های گردشگری بسیاری در دبی وجود دارد که دومین اولویت گردشگران برای سفر به این شهر شده است.
سالن‌های سرپوشیده اسکی، پارک‌های آبی بزرگ و منحصر به فرد، آسمان خراش‌های غول پیکر و شهربازی‌های مدرن با وسایل بازی متنوع، قطعا سفر شاد و هیجان انگیزی را برای شما رقم می‌زند.

مردم از سراسر جهان برای دیدن این شهر اعجاب‌انگیز سفر می‌کنند. در سال 2017 آمار گردشگران دبی به 17 میلیون گردشگر رسید و همین روند افزایشی باعث شد تا به رتبه ششم پربازدیدترین شهرهای دنیا صعود کند.


فهرست جاذبه‌های گردشگری شهر دبی به شرح زیر می‌باشد:

 

فروشگاه‌ها:

 

 

 سواحل و جزایر:

 

 

 

 

 پارک‌ها و شهربازی‌ها:

 

 

 

 برج‌ها:

 

 


موزه‌ها:

 

 

 

 


سایر جاذبه‌ها: