بهترین مکان‌های برگزاری جشن سال نو در دبی

در سال نو هر مکان از این شهر برنامه‌ای جالب، شامل شام، جشن و مهمانی برگزار می‌شود. گردشگران در دبی با هر بودجه‌ای می‌توانند تجربه‌ای زیبا در این شب خاص داشته باشند.

دبی به خاطر نمایش مجلل و فوق‌العاده‌ی آتش بازی در شب سال نو به ‌یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای تجربه‌ی این مناسبت خاص تبدیل شده است. در فصل تعطیلات، دبی با آغوشی باز پذیرای مهمانان است و تقریبا در هر مکان از این شهر برنامه‌ای جالب، شامل شام، جشن و مهمانی در سال نو برگزار می‌شود. گردشگران در دبی با هر بودجه‌ای می‌توانند تجربه‌ای زیبا در این شب خاص داشته باشند. 

اگر قصد سفر با تور دبی و لذت بردن از برنامه‌های مهیج شب سال نو را دارید، در ادامه‌ی مطلب با بیسان همراه باشید: 

چشم انداز رایگان از مراسم آتش بازی

همه سواحل عمومی دبی در شب سال نو میزبان ساکنان و گردشگران برای تماشای نمایش آتش بازی هستند. حماسی‌ترین منظره‌ی آتش بازی، احتمالا از ساحل سان‌ست، درست در کنار یکی از جاذبه‌های اصلی دبی یعنی برج العرب، قابل مشاهده است. این هتل 7 ستاره با شهرت جهانی، میزبان یکی از زیباترین نمایش‌های آتش بازی در شهر است و ساحل سان‌ست مکان مناسبی برای تماشای آن است. این منطقه به دلیل نداشتن هزینه‌ی ورود خیلی زود شلوغ خواهد شد، بنابراین رسیدن زود هنگام بسیار مهم است. 

 

 

چه چیزی می‌تواند از تماشای آتش بازی‌های برج العرب و پالم جمیرا به طور هم‌زمان، و بدون صرف هیچ هزینه‌ای بهتر باشد؟ ساحل الصوفوه از لحاظ استراتژیک در بین این دو جاذبه‌ی مهم قرار دارد که هر دوی آن‌ها به خاطر آتش بازی‌های سال نو مشهور هستند. این ساحل در تمام طول سال برای عموم باز است و در زمان سال نو به شدت شلوغ می‌شود. نکته جالب در مورد این ساحل این است که مردم می‌توانند با اتومبیل‌های خود بر روی شن‌ها رانندگی کنند و این باعث می‌شود تماشای مراسم برایشان بسیار آسان گردد. 

 

 

بهترین منظره‌های آتش بازی

برای کسانی که می‌خواهند آتش بازی‌های برج العرب را با راحتی بیشتری در یک ساحل عمومی تماشا کنند، هتل ساحلی جمیرا مقصد مناسبی است. این هتل زیبا یکی از محبوب‌ترین‌ها در سطح شهر است و درست در مقابل برج العرب واقع شده است. جمیرا بیچ دارای مجموعه‌ای از رستوران‌هایی است که جشن سال نو را برگزار می‌کنند. قیمت‌ها از 595 درهم در پالم کورت (Palm Court) تا 3750 درهم در استاری نایت ارنا (Starry Night Arena) متغیر هستند. 

 

 

سوک مدینه جمیرا بخاطر داشتن یکی از منحصر به فردترین مناظر از برج العرب و اشراف به کانال‌های آبی آن، شهرت یافته است. این چشم انداز عالی، مدینه جمیرا را به مکانی ایده آل برای تماشای آتش بازی در شب سال نو تبدیل کرده است. این بازار سنتی عربی، دارای ده‌ها رستوران و کافه با قیمت‌های مختلف است که می‌توانید چند دقیقه‌ی آخر سال را در آن‌ها بگذرانید. این رستوران‌ها نیاز به رزرو قبلی دارند، توجه داشته باشید که نشستن بر صندلی‌های موجود در فضای باز در شب سال نو گران‌تر هستند. 

 

 

برای کسانی که به دنبال فرار از شلوغی و جمعیت در برج العرب هستند، رفتن به برج‌های امارات جمیرا ایده‌ای خارقالعاده است. بلندترین ساختمان جهان یک نمایش فراموش نشدنی را به بینندگان هدیه می‌دهد و برج‌های دوقلوی دبی مکان مناسبی برای تماشای آن هستند. با توجه به نرخ رستوران‌های مختلف از 300 تا 950 درهم در این شب بزرگ، برج‌های امارات جمیرا گزینه‌ای جذاب برای بودجه‌های مختلف هستند. 

 

 

بدون شک خارقالعاده‌ترین مکان برای تماشای آتش بازی‌های برج خلیفه و گذراندن شب سال نو در دبی، بازار بهار است که درست در کنار دبی مال واقع شده است. این بازار شامل انواع فروشگاه‌ها و رستوران‌ها می‌باشد. 

 

 

جشن سال نو به سبک مدرن

جمیرا زعبیل سرای ارائه دهنده‌ی انواع غذاها و نوشیدنی‌ها و همچنین منظره‌ای زیبا از پالم جمیرا می‌باشد. این هتل برای کسانی که به دنبال گذراندن شب سال نو به سبک مدرن هستند مناسب است. افرادی که تمایل به صرف هزینه‌ی بیشتری در جشن دارند، با قیمتی حدود 2900 درهم می‌توانند یک شب فراموش نشدنی را در این هتل باشکوه تجربه کنند. 

 

 

رستوران پیرشیک (Pierchic) در هتل جمیرا القصر در شب‌های سال نو ارائه دهنده‌ی یک شام فوق العاده و یک شب بی نظیر است. یک شام 5 وعده‌ای (از پیش غذا تا دسر) بسته به محل نشستن بین 3500 تا 5500 درهم هزینه دارد. 

 

 

با خرید تور امارات می‌توانید لحظه‌هایی فراموش نشدنی در شهر زیبای دبی تجربه کنید. امیدواریم با اطلاعاتی که از این مطلب به دست آورده‌اید اوقات خوشی را سپری کنید.